Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek fájt így a válla, és...

Kinek fájt így a válla, és vajon meggyógyult?

Figyelt kérdés
A jobb vállam elég tartósan fáj, már többször voltam vele orvosnál, szedtem gyógyszereket, kezeléseket vettem fel (TENS, BEMER, LÉZER), de semmit nem érnek. Fájdalomcsillapító/gyulladáscsökkentő gyógyszerek szedésekor elmúltak a tünetek időlegesen, de utána hamar visszajöttek. Reumatológus utalt ezekre a kezelésekre, bár igazán meg sem vizsgált kellő alapossággal. Ha a karom nyugalmi helyzetben van, akkor nem, vagy csak alig fáj. Ha felemelem, ha kicsit feszítek vele oldalra, vagy hátrafelé, akkor már fáj. A jobb oldalamon nem is tudok feküdni sem, csak baloldalon fekve tudok aludni. Fázékony is ez a vállam a másikhoz képest. Nem hiszem, hogy ízületi gyulladásom lenne, mert akkor duzzadtabb lenne és melegebb, de nem az, viszont roppanni is szokott időnként ha mozgatom. Komolyabb terhelést nagyon nem bírna el. Nem elviselhetetlenül fáj, de elég zavaróan, és jó lenne találni valakit, aki ért ehhez, és meg tudná gyógyítani, illetve elsőként egy pontos diagnózist adni, hogy mi a baj valójában.Ki ismer esetleg valakit, akinek ilyen problémája volt? A bal vállamnak semmi baja nincsen. Nem emlékszem balesetre, extrém terhelésre, ami indokolná.

2015. jún. 19. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy kezdődő lupusz. A többit privát
2015. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógytornát tudom javasolni.

Nekem helyre tette a vállfájást.

De én mondjuk nem csak a 10 alkalomra mentem el,hanem otthon is tornáztattam.

2015. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját esetemet és gyógyulásomat tudom leírni. Mindkét oldali vállfájdalom. Nyugalmi helyzetben mindkét oldalon felkarba is kisugárzódó fájdalom. Egyik oldalamon sem tudtam pihenni a fájdalom miatt.

Ágy alá benyúlásnál, létrán közlekedésnél belenyilalló fájdalom, amikor a kar megfeszült. Orvosnál nem voltam. Semmilyen, interneten talált alternatív kezelés nem segített, kivétel volt a mágnes terápia,

amely nekem rövid idő alatt megszüntette. Megvettük az elixor divine készüléket és napi 2-3 szor 20 perces használatával (50-70 Hz fr.tart., előtte és utána egy-egy nagy pohár víz.) Már másfél éve tünetmentes.

Kb.: 8-10 napi kezelés után rendbejött. Laikusként hozzáteszem, szerintem ízületi lerakódások okozták a fenti tüneteimet, amik feloldódtak.

2015. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, várok továbbiakat is még...
2015. jún. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!