Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakivel hasonló...

Volt már valakivel hasonló fáradtság? Mi lehet az oka? Mit csináljak? 24/L

Figyelt kérdés

egész nap tudnék aludni... éjjel alszom 9 órát, kevesebb nem elég... baromi nehezen kelek, nehezek a végtagjaim reggel, alig bírom felemelni őket. aztán délután megint erős fáradtság tör rám, szinte leküzdhetetlen és alszom 1-2 órát, persze utána is alig bírok felkelni...

Amiket csinálok, hogy hátha segít:

-reggel C vitamin + vasat szedek

-reggel tejeskávé + délután is egy de hiába mert nem hat semmit

- sok folyadék

- nem zabálom tele magam mert régebben amikor azt csináltam utána egyből kidőltem..


Mégis egész nap aludni tudnék


2020. máj. 2. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlóm múlthónapban, és ez most itt nem a reklám helye lesz, de rajtam a monster rehab segített.

Vettem egy hétig kb mindennap egy citromosat.

Aztán már megvettem egy havi adagot két fóliányit.

Én is szedtem vasat, D vitamint is, de hol működött hol nem.

2020. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy depressziós vagy?
2020. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van:( 21/L

Hogyha valami egyszerű házimunkát kell elvégeznem, utána azonnal muszáj lepihennem. Vagy tanulnom kell, boltba mennem, bármi ehhez hasonló tevékenység nagyon lefáraszt. A családtagjaim veszekszenek velem, hogy lusta vagyok. Pedig egyszerűen nincs energiám.

2020. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!