Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Mit csináljak, hogy el tudjak aludni? Hiába vagyok hulla fáradt sehogy nem megy. Így nem lehet élni. Teljesen zombi vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudok róla, hogy valami betegségem lenne. Ha lefekszem csak pörögnek a gondolataim nem tudok semmi megnyugtatóra gondolni és elaludni. A vége az, hogy nem bírom tovább és hajnalban beveszek fél frontint és végre elalszom.De egyrészt nem akarok nyugtatón élni másrészt idővel nem fog hatni az sem és egyre több kell majd és egyre rosszabb lesz minden. Próbáltam lefárasztani magam testmozgással, már alig álltam a lábamon mégsem tudtam elaludni. Már az egész életem arról szól, hogy próbálok elaludni. Felkelni is próbáltam és mást csinálni de már annyira szédelegtem az álmosságtól, hogy alig bírtam ßtmenni a lakás másik felére. Valahogy rendbe kell ezt hoznom mert nem fogok tudni bejárni dolgozni ha vége a járványnak. Bármilyen tanács jól jönne. Kivéve a forduljal ilyen olyan orvoshoz mert most szinte minden rendelés szünetel.

2020. máj. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Meditálás, relaxálás, légzőgyakorlatok elsajátítása.

Citromfű+orbáncfűtea esténként lefekvés előtt fél-1 órával

2020. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ez akkor szokott előfordulni, ha valami miatt idegeskedek. Mindegy hogy milyen jellegű, ha kattogok rajta, akkor nem hagy aludni.

Ha nem szoktál alkoholt inni akkor egy kis pohár bor lehet hogy segítene,vagy lehet kapni nyugtató tea keveréket is..

Próbálgass ki több dolgot pl ne tévézz, vagy halk relax zene..szerintem mindenkinek más jön be.

A gyógyszer szerintem se a legjobb..

2020. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok. Semmit nem ér. A citromfű teától állandóan pisilnem kell úgy hogy az este nem működik mert akkor a wcn töltöm az éjszakát. Orbámcfűvet meg nem ihatok fogamzásgátló mellé.
2020. máj. 2. 10:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem iszom alkoholt. Kipróbáltam azt is. Az volt a legszőrnyűbb éjszakám felvitte a pulzusom és rosszul voltam egész éjjel pedig csak egy kis pohárkával ittam. Igen az van hogy folyton gondolkozom dolgokon. De nem tudom abbahagyni. :( régen bárhol eltudtam aludni. A legnagyobb zajban is. Most meg teljes nyugalomban sem megy. Alacsony a vérnyomásom ezért sajnos kell a 8 óra alvás.
2020. máj. 2. 10:56
 5/7 anonim válasza:
Én ha nem tudok aludni, spotifyon bekapcaolom ezt a lejátszási listát: Sleeping Music: Calm Music to Help You Sleep, Natural Sleep Aid and Relaxing Piano for Sleep Music. Bekapcsolok 30 perces elalvásidőzítőt, ami nem mindig elėg, akkor bekapcsolok még fél órát ha lejár, de ez csak nagyon ritka. És szerintem bármilyen alvós lejátszási lista jó lehet. Én ettől sokkal mélyebben is alszok. Alapból olyan 8-9 körül kelek, ha ezt hallgatom, akkor 6-7 körül kelek kipiheneten, úgy, hogy ugyanabban az időben alszom el (22-23 körül).
2020. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem működik tecnikailag sajna
2020. máj. 10. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát most lesz aki megkövez (kapja be)

Nálam már 10en éve hogy van időszak egyhét 10nap kb hogy egy istenért nem jön álom a szememre

Nemtörténik semmi stresseseb a szokottnál semmi ujdonság vagy valami ami extrán nyugtalanítana

Dolgozom hazaérek otthon működök lefáradok ágybateszem magam jobbik esetbe 4kor elalszom rosszabbikba 6 fél7 körül de 8:30kor kelés…próbáltam légzésgyakorlatot

Sört inni

Különböző teákat

Illóolajos fürdő

Melegtej

Méz

Növényi altatócseppek

Mindhiába

Naés a kövezés…

Jómadárként nem volt ismeretlen a cannabis sutyerakoromban smokoltam rendesen de mint sokmást kinőttem

És eszembe jutott hogy “miért ne lehetne”

Így egy 3-4éve mindig van otthon egy kicsi ezekre az elcseszett napokra és eddig mindig bevált

1slukk elèg hogy elaludjak ès màsnap teljesen normàlisan felkeljek

Ès mègse nem nyugtatòval adagolom magam ès szoktatom rà a szervezetemet…

Szerintem egy pròbàt megèr ès garantàlom hogy mûködik

Tavaly màjusban szereztem 5gramm indicát mèg 3/4-bôven megvan ès azidô alatt 2x voltam ebben az “elcseszett nemalvòs periodusban” amikor 2nap eltellik 4-6 òrànyi alvàssal akkor tudom hogy “apa kezdôdik” ès 3.napon hozzànyùlok 3-4napig lefekvès elôtt slukkolok egy nagyot ès alszom az igazak àlmàt

..,de ahogy mondtam nàlam ez csak idônkènt lèp fel…ha nàlad szinte folyamatosan fennàll szerintem keress egy megfelelô dokit ezügyben de azsem kizèrt hogy èpp ez fog segíteni valamilyen màs formàban

Esetleg a nagyobb dòzisù cbd kender

Thc SE nincs benne “betèpni”nemfogsz semmilyen bòdítò hatàsa nincs viszont segíthet azis

Ès ugye teljesen legàlis a “rendes” kenderrel ellentètben

Ès ugye beszerezni is egyszerûbb meg biztosabb mint egy akàrmilyen jöttmenttöl akàrmit vàsàrolni

Nekem hàlisten van olyan “linkem” aki elèg komoly szinten foglalkozik ezekkel a dolgokkal ès 100%megbízhatò diszkrèt..

2023. febr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!