Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket is megviselnek a frontok?

Titeket is megviselnek a frontok?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny vagyok a frontokra,meg az időjárás változásokra, de azért ennyire nem szokott megviselni. Már vagy két hete majdnem minden nap fáj kicsit a fejem. Nem vészesen de azért érzem, illetve nem minden nap, de gyakran érzem magam olyan kábának vagy nem is tudom, ahogy anyukám mondaná kóválygósan, tehát nem szédülök, de olyan furcsa érzésem van. Ilyen sok front lenne mostanában? már kezd elegem lenni.

21L



2020. máj. 2. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Állítólag nálunk naponta lehet annyi front, mint Nizzában egy évben. Én megérzem, hol jobban, hol kevésbé. Fejfájás ellen vagy sok szénsavas ital a jó (értágító hatás), vagy az erős tea (értágítás ill. a pentoxifillin hatása).
2020. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen és ez a kor előrehaladtával még rosszabb.
2020. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon megérzem sajnos. Ha hidegfront van, migrén, ez változó, hogy mennyire durva, tegnap nagyon az volt. Melegfrontra meg az ízületeim fájnak, az is változó, hogy épp hol, de olyan is volt már, hogy mindenhol. Eléggé megvisel, főleg a fejfájás, van, hogy hányásig is fajul, és dolgozni is borzasztó így.
2020. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 3 naponta jönnek a frontok. Amikor hirtelen meleg jön akkor álmos vagyok, meg nehezen koncentrálok némely dologra. Ha meg hideg front van, akkor élénk vagyok ugyan 😄 de mint most is, nagyon fázom. ❄️
2020. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak az időjárás-jelentésből tudom, hogy front van éppen.

Egyébként meg nincs naponta több front, sőt általában napokig nincs. Úgyhogy 2 hetes fejfájásnak más az oka.

2020. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is erzekeny vagyok ra, foleg ha vihar kozeleg. A fejfajas mellett nekem felerosodik a szorongasom, illetve aludnek egesz nap. Most hetvegen is ez van. Egyszer esik egyszer het agra sut a nap.

22/L

2020. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem heti 3x biztos hogy fáj a fejem rosszabb esetbe hány is van. Nagyon tudok szenvedni akkor. Ha tudok esetleg hányni akkor sokkal jobb
2020. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az elmúlt 2 hétben szinte folyamatosan fáj a fejem, már megszoktam.. tegnap nagyon rosszul keltem, ingerült is voltam, fájt a fejem, szédelgek én is és az izületeim is fájnak, erősödik a szorongásom, pedig még én is fiatal vagyok. Nem értem...


26N


26N

2020. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 vagyok, nem vagyunk ketten, csak véletlenül duplán írtam a korom és a nemem .. :-DDD
2020. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 soma9111 ***** válasza:
Hogy lehet az idő változási fej fájásra nem hat egyetlen egy gyógyszer sem!? 😮
2023. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!