Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szédülés a frontok miatt lenne?

A szédülés a frontok miatt lenne?

Figyelt kérdés
Egy pár napja érzem hogy néha mintha szédülnék kissé, lehet hogy a frontok miatt van? Úgy tudom, főleg a meleg front tud előidézni egyebek mellett szédülést is. Nos az én panaszom, hogy ilyesmit érzek. Nem forgó szédülés, hanem olyan típusú hogy mintha a fejem hátuljában az erőm összpontosulna, és onnan a nyakam felé elszaladna, és eltűnne a testemből. Előző hét csütörtökön (egy hete) éreztem ezt először. Ettem egy salátát füstölt sajttal, és úgy éreztem a füstölt sajt kissé megülte a gyomrom. Ekkor éreztem ezt az érzést először. Félig fekve félig ülve voltam az ágyamon, és egyszer ez az érzés átment rajtam, majd megint, majd mar erősebben megint, hogy fel kellett ülnöm. Aztán elmúlt ahogy a gyomor terhelés is, azthiszem attól volt. Aztán szombat este megint előjött, kb 2 órával azután hogy ettem (sajtos szendvics) de gyengébben, egyből felületen, ittam vizet, és elmúlt szerencsére. Aztán vasárnap előjött délelőtt, sétálás közben, meg megálltam még anyukámat megvártam egy standnàl vásárolt, és akkor is éreztem. Ettem egyből, jobb lett. Aznap még visszajött fimlezés közben moziban, illetve itthon, fejfájással és mintha melegség öntött volna el néha, meg feszült a fejem, azt hittem magas a vérnyomásom, de 120/80 volt, ez még a normál határ felső értéke ha jól tudom. Pihentem sokat, de ez a szédelgés, tompaság, fáradtság egész nap jelen volt. Anyukám kikutatta a neten hogy valszeg az erős meleg fronttól, mert egyrészt azt jött vasárnap este, másrészt az okoz ilyeneket. Nos szerintetek attól lehet? Nektek volt mar ilyen vagy hasonló?

2016. febr. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Ma hidegfront van, nem meleg.
2016. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz emésztéstől, baktériumtól, sok számítógépezéstől. Igyál sok teát, el fog múlni.
2016. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ma meleg front van, nem is a mai napról beszéltem :) mondjuk még m is éreztem valamennyire.


Második válaszoló, köszi a tippet, de a teával vigyáznom is kell, nem olyan könnyű ez a dolog, mert túl termelődik a gyomorsavam és utána azzal van bajom :/ de azért köszi, mar régen ittam teát, vizet amugy simán 3-4 litert egy nap.

2016. febr. 3. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Na! Hogy ma hideg front van* elírtam.
2016. febr. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!