Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek a meleg vagy a...

Szerintetek a meleg vagy a frontok okozzák?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul érzem magam, van egy kis terület a hátamon, amit ha megnyomok fáj, meg néha akkor is ha mozdulok valamerre. Ez most kezdett el, bár lehet hogy attól hogy ma sokat ültem görnyedten. Rossz az általános közérzetem is kissé. Néha egy kicsit fura érzést érzek a mellkasomnál, de nem szúr, nem nyom, semmi, csak fura néha, pár másodpercig. Van hogy elkezd fájni kicsit a kezem, vagy a nyakam néhány másodpercig egy ponton, aztán semmi. Néha nagyon gyenge hányingert érzek, de pillanatok múlva az is elmúlik. Nagyon meleg van itt a szobában, tegnap is kicsit rosszul voltam, mielőtt megjött a nagy vihar. Én mindig azon aggódom, hogy nehogy a szivemmel legyen baj. Nem dohányzó 22 éves lány vagyok.

2015. júl. 20. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell szívbetegnek lenni, hogy az ember rosszul viselje a meleget. Sajnos ha pihenni is csak melegben tudsz, akkor a szervezeted nem pihen meg a melegtol. Itt 32 fok van a lakásban, alig aludtam, néha kapkodom a levegőt, állandóan 100 feletti pulzust mérek. A szív hatalmas munkának van kitéve, megterheli a meleg a teljesen egészséges embereket is. Az is ha csak nap közben érezzük de az, aki a pihenést is hőségben oldja meg, 100szor rosszabb helyzetben van.

A frontvaltozasok szintén hathatnak rosszul az emberre. Azt viszont te tudhatod, mennyire vagy általában érzékeny rájuk.


Hol van az a kis terület a hátadon? Ha a két lapockád között középen egy pontban, akkor nem a tartás miatt. Próbálj szerezni magnéziumot, hátha segít. Volt már magnézium hiány okozta szivritmus zavarom, kegyetlenul fájt ott a hátam. Valószínűleg oda sugárzott.

Ha pedig nem javul, tessék utánajárni.

2015. júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A hátam a bal lapockám alatt egy arasszal fájt kb, de ma már nem. Tegnap délelőtt is rosszul voltam egy kicsit, meg most is egy kicsit. Tegnap este egész jó volt, mert másik szobában aludtunk, ahol hűvösebb volt.
2015. júl. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!