Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok sírástól belázasodhatok?

Sok sírástól belázasodhatok?

Figyelt kérdés
Szörnyen ég a szemem, nem bírja a fényt. Ma borzasztó sokat sírtam az itthoni viták miatt. Sok sírástól belázasadhatok?

2020. máj. 5. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. De próbáld magad függetleníteni a mások vitáitól. Min vitatkoznak, ki kivel?
2020. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sírással csak azt éred el, hogy a vitapartnered még jobban belevadul, mert győztesnek érzi magát melletted, aki gyöngének mutatod magad. Romlani fog a helyzeted, hacsak nem mutatsz erőt. Egyre szemetebbül bánik majd veled, mert a síró ember az agresszor szemében zsákmánnyá válik.
2020. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul lazasodsz be, inkabb a kozerzeted lesz rossz, attol fugg miert sirtal. Ha nagyon sirok es banatomban, akkor nekem is eg masnap a szemem, olyan mintha nagyon almos lennek, be van dagadva es piros. Ha a feszultseget adom ki magambol, akkor megkonnyebbulok es nincsenek ilyen panaszaim.
2020. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor miért izzadok? Fulladásig sírtam majdnem, aztán azt éreztem,hogy elájulok. Aztán jobban lettem. DE aztán meg megint elájultam
2020. máj. 5. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne lovalld bele magad ennyire az érzelmekbe! Keress a youtube-on relaxációs videókat! Hívj fel egy telefonos lelkisegélyt, pl Kék Vonal! Ki vitatkozik kivel és min?
2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem hőemelkedésed lehet utána, a láz mondjuk kicsit drasztikus, de nem mondanám teljesen lehetetlennek.
2020. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az lehetséges
2020. máj. 5. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Izzadni en is mindig izzadok, nem tudom az okat, hogy miert indul be ilyenkor ez a folyamat.
2020. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt hőemelkedésem egy-egy nagyobb sírás után. Extrém esetben szerintem láz is lehetséges.
2020. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. máj. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!