Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Teljesen kész vagyok...

SOS! Teljesen kész vagyok idegileg! Írnátok nekem csak hogy legyen kivel megbeszélnem a dolgaimat? Belázasodhatok a sok sírástól?

Figyelt kérdés
A férjemmel már tegnap óta vitázunk.Berugott és úgy viselkedett ami nem illő egy kisbabát váró apától.Ölelgetett,puszilgatott olyan lányokat akik nem is a családba tartoznak csak nevelt lányok.Azonkívül az egyik ún. "húgával" eléggé félreérthető helyzetbe találtam őket amin csak röhög rajtam.Meg voltak még húzásai.Ma elment oszt.találkozóra és mondtam neki hogy kiteszem az étterem előtt és én elmegyek a testvéremékhez,de nem ő kb. jó ha van 1 km-re az étterem kocsival akar menni és kész ha nem tetszik sétáljak át a bátyámhoz ami 30 km.Utánna mennek bulizni és engem pegig leszar.Ahova mennek az anyjának a háza és mondtam neki hogy utánna ha már úgy is csak buli van akkor kinézhetnék e és azt válaszolta hogy nem akarja hogy ott legyek.A kocsit sem akarta ideadni de én amíg lefürdött elmentem,de fogtam azt a pénzt is amit már a kisbabára összegyűjtöttünk.Nekem soha nem cicomázta magát,de tudom hogy nincs itthon így visszajöttem és tiszta pancsuli szag volt.Ja és a lényeg hogy visszahívott hogy hozzam haza a személyes holmiját és azt mondta hogy mire játszom magam mindjárt kiszed a kocsiból és jól megagyabugyál.Annyira ki vagyok idegileg hogy a sírást nem tudom abbahagyni.Remegek meg minden és nagyon félek hogy a picúromnak baja lesz.Nagyon azon filózok hogy elhagyom és addig amíg ő vacsorázgat én összepakolok és hazaköltözök a szüleimhez.Ti ilyen helyzetben mit tennétek?Teljesen padlón vok úgy érzem.HOgy tudnék már végre lehiggadni hogy a babámnak ne legyen baja?Nemtudom érthető e amit írtam?Bocsi a hosszú levélért de beszélni senkivel nemtudok annyira bőgök csak írni.Előre is köszi aki elolvassa!!!!!24 hetes km.
2009. júl. 25. 18:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nyugi nyugi!!!!ha van msn-ed írd meg privibe!
2009. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A kisbabámra is kihat ez az egész?
2009. júl. 25. 18:32
 3/30 A kérdező kommentje:
Megírtam és köszi!
2009. júl. 25. 18:33
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

szia szerintem ezen egy percig se gondolkozz pakolj és költözz a szüleidhez ezt a bunkót meg hagyd a fenébe.

Ne idegeskedj egy ilyen alak miatt, nem érdemli meg.

A babaádnak nyugalomra van szüksége ahogy neked is!

Mióta vagytok házsok???

Eddig is ilyen volt???

Próbálj le nyugodni és erősnek lenni ne ártson a babaának ez a bunkó!!

33 hetes kismami

2009. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Brutálisan viselkedik a férjed. Nincs rá szó! Ha teheted, menj el a szüleidhez, hogy megvígasztalódj és megnyugodj, mert ha nem hagyja abba az ivást, nem lesz maradásod tőle. És talán másik nő is van a láthatáron. Szomorú...
2009. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Nyugi! Mindig van megoldás, valahogy átérzem a helyzetedet! Nálunk is hasonlóak szoktak lenni. 31 hetes vagyok. Nem is tudom mit kellene tégy. Ha lelépsz, akkor azzal lehet még jobban szítod a vitát és még rosszabb lesz a vége, de ha maradsz, szerintem még te alázkodsz meg. De mindenképpen vissza kellene vágni valamivel. mondjuk nem tudnál elmenni valahova te is kikapcsolódni a barátnőiddel? nagyon ocsmány módon viselkedett a párod! Nem lehet hogy besokallt a terhességtől? Vagy megijedt és attól?

2009. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igen azt hogy van valakije már én is mondtam neki és azt mondta buta vagyok.Még a barátnőm is furcsállja azt ahogy viselkedik.Lehet az lesz a legjobb ha itt hagyom.

Elegem van belőle.Tegnap azért ivott be mert az anyja szülinapja volt,de akkor is viselkedni tudni kell.Nem?

2009. júl. 25. 18:38
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
a babára is kihat, ő is érzi
2009. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez így tarthatatlan, érthető, hogy teljesen kiborultál. A baba miatt meg kell nyugodnod testben és lélekben...tudom, hogy eszméletlenül nehéz.

Írj privit, szívesen beszélgetek veled, ha gondolod!

2009. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt tenném amit írtál: amíg vacsorázgat összepakolnék és visszaköltöznék a szüleimhez. lehet semmi nőügy nincs a háttérben, esetleg bepánikolt,felfogta, hogy most már tuti jön a baba és akkor majd meg lesz kötve vagy talán rájött a bolondéria, hogy most már úgyis hozzá vagy kötve.

Ha elköltöznél és szeret úgyis könyörögni fog, hogy menj vissza és az első üres éjszakája után rájön, hogy mekkora barom volt. Talán épp az elköltözés kólintaná fejbe.

2009. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!