Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orvos rájöhet az étkezési...

Az orvos rájöhet az étkezési zavaraimra ha a kálium szintem extra alacsony? Mivel hánytatom, hashajtózok ezért sok vizet vesztek 19/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem is orvos, legyen talán valamennyi önkontrollod, hogy nem zabálsz ennyit és akkor nem kell hánytatnod magad.
2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

csaka kérdésre kértem választ

nem kelleneka tanácsok, hiszen aki nincs benne az nem értheti... :P:P:P

2010. júl. 28. 21:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Na figyelj, itt pedig tanácsot kapsz, és ajánlom, hogy fogadd meg, mert én csináltam, és tudom, miről beszélek. A bulímiából egyedül NEM TUDSZ KIJÖNNI!! Amikor rájönnek, (mert rá fognak jönni, ebben nyugodtlehetsz, ) később iszonyú rosszulléteid lesznek, és akkor már nem ezt fogod kérdezni, hogy észreveszi-e az orvos, hanem a pszichiátrián fogsz feküdni hónapokig. Nekem sikerült kigyógyulnom, de orvosi segítsléggel, és hosszú ideig tartott. Tehát nem a tankönyvet írogatom itt neked. Beszélj az orvossal, a jelek szerint még nem késő, még egy sima pszichológusi kezeléssel megúszhatod, és rendbejössz. Ne akarj úgy járni mint én. Mondd el az orvosnak,jó?
2010. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
de én nagyon szégyellem magam miatta, inkább vállalom a legrosszabb eshetőséget is, minthogy megtudják!!!!
2010. júl. 28. 21:34
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze , hogy szégyelled magad. Azt hiszed, én büszke voltam magamra? A doki ezeket az infókat teljesen bizalmasan kezeli. A pszichológus nagyon pozitívan fog hozzád állni, még ő fog nyugtatni, hogy ne szégyelld magad, és az lesz a bátorság, hogy szembe tudsz nézni a problémával. Higgy nekem! Menj el, kezeltesd magad, még nem késő!!! Mikor én jártam kezelésre, egy fiatal lány épp meghalt, már nem tudták megmenteni. Rám ez nagyon mély benyomást tett, azt hiszem, akkor léptem a gyógyulás útjára, rájöttem, milyen butaságot csináltam. Hallgass rám! Egy volt sosrstárs. Ja, és nagyon diszkrétek, onnan semmi nem szivárog ki, rólam sem tudta senki, csak a legszűkebb családom. Mások a mai napig sem tudják.
2010. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

az extra alacsony kálium halálos, szívritmuszavart és hirtelen szívmegállást okoz. szerintem az életed többet ér, nem? valószínűleg a zománcod miatt is azért kell dokihoz menned, mert a hánytatástól tönkrementek a fogaid. a vízzel elektrolitokat is veszítesz, súlyos acidózist, alkalózist okozhat. szerintem Te nem szeretnél meghalni. tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit szeretnél és ha az a válasz, hogy nagyon lassan, fájdalmasan elhunyi, akkor csináld tovább. de ha az a válasz, hogy még elég sokmindent kezdenél az életeddel, akkor tegyél érte.

én láttam valakit így meghalni. nem vallotta be, mert szégyellte és azt hitte neki nem lehet baja. azt hitte ha akarja majd csak úgy abbahagyja. már kórházban halt meg és utoljára, mikor beszéltünk azt mondta, hogy mennyire szeretett volna koszorúslány lenni az esküvőmön. nem lehetett. az életednél soha semmi sem ér többet, főleg azoknak nem, akik szeretnek.

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Haaahóóó ti felfogtátok,hogy egy bulimiásnak beszéltek?

Nagyon is jól tudja,hogy milyen következményei lehetnek ennek...jobban tudja mint ti.De ez nem ilyen egyszerű,hogy ezt meg ezt mondod,és akkor majd biztos hallgat rád.Ja persze.Nagyba leszarja,hogy mitmondasz neki.Amúgy tényleg megfogja tudni...a fogaid állapotából meg a kálium,nyelőcső stb.De ebből a betegségből úgy igazándiból sosem lehet kigyógyulni.Lehet,hogy abbahagyod a binge-purge-t de mindig ott lesz az agyadban,hogy jaj most sokat ettem megkéne hánytatni magam...vagy ha nem...egy idővel újra előjön.Ilyen téren érdemleges tanácsot nem tudok adni,mert én is étkezési zavaros vagyok,és nem fogok dokihoz menni,hogy aztán a kórházban infúzión keresztül tápláljanak,de....aztjavaslom keress fel egy pszichiátert.

2010. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz meggyógyulni, akkor tiéd a Darwin-díj, gratulálok.
2010. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!