Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót szedni, de mindenképpen szeretném elkerülni, hogy meghízzak tőle. Az alacsony hormontartalmúak is hatásosak? Mi alapján dönti el az orvos, hogy milyen tablettát kell szednem?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok, 52 kg, hetente 4-szer futok (12 km átlagban) figyelek az alakomra..nem vagyok hízékony típus, de semmiképp sem szeretném, ha a fogamzásgátló szedésétől meghiznék..
2011. máj. 3. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hízni fogsz bármelyiktől. Ez azért van mert elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy és a terhes nők szervezete raktároz.
2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szija!Én má többféle fogamzásgátlót szedtem,és mindegyiknek volt valami mellékhatása,de ezt csak azután tudom biztosan mondani,hogy már 1hónapja abbahagytam,és múlnak a mellékhatások:)Van akinél nem jelentkezik semmi!Embere válogatja...Nem lehet biztosra mondani,h ki nem fog hízni...
2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az első válaszolóval, én már több mint fél éve szedek fogamzásgátlót, és nem híztam tőle egy dekát sem. Egyénenként változó, hogy ki hízik tőle, és ki nem, ezt valószínűleg az orvos sem fogja tudni megmondani. Az előzetes vizsgálatok alapján felír neked egy gyógyszert, és ha az esetleges mellékhatásai 1-2 hónap múlva sem múlnak el, visszamész és kérsz másik fajtát.
2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!