Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordulhat 17-18 évesen...

Előfordulhat 17-18 évesen agyvérzés úgy, hogy alig vannak maradványtünetek?

Figyelt kérdés

Szervi megbetegedés nélküli pszichoszomatikus tünetegyüttes fennállása több hónapon át, napközbeni 180 mmHg systolés vérnyomással.

Okozhat esetleg mikrovérzéseket? Ezek képalkotó diagnosztikával évek múltán is láthatóak lennének?



2020. máj. 7. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam, mivel egy 17-18 eves errendszere meg eleg rugalmas, de ha ettol fuggetlenul megis lennenek mikroverzesek, szerintem nem lehetne azt orokke latni, felszivodna. Viszont agyverzes nincs tunetek nelkul. Es eleg latvanyos tunetei vannak altalaban. A vernyomasodra viszont jo lenne valami megoldas a kozeljovoben, ha nyugalmi allapotban is kiugroan magas.
2020. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokáig nem akartak gyógyszert írni, mert fiatal vagyok... mindenféle homeopátiás cuccal tömtek volna, amire feleslegesen ment volna el a pénz (nem hatottak).

Aztán egyszer suli után mentőt kellett hívnom, na onnantól már lett gyógyszer:D

Kardiológustól perindoprilt és nebivololt kaptam, azóta jó, csak mégis félek, mit okozhatott.

A koncentrálási nehézség, kognitív képességek romlásnak érzése előfordulhat csupán a jelentős emocionális megterhelés hatására? Nagyon nehéz időszakok vannak mögöttem.

2020. máj. 7. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a stressz es ezaltal az elme is nagyon szelsoseges tuneteket kepes produkalni. Foleg, ha nehezebb idoszakon mesz keresztul. Ha felsz valamitol, kepes vagy pszichesen produkalni a tuneteket.

Valoszinu nem lett semmi maradandod, az mar reg kiderult volna. :)

2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!