Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jelenthet e nagyobb bajt, ha...

Jelenthet e nagyobb bajt, ha egy nap többször van székletem? 27/F

Figyelt kérdés
Szerintem mindig is többször jártam a napi egynél nagy wc-re. De most, hogy a karanténosdi bejött ez jobban feltűnő lett anyának, mert most sokat vagyok otthon, és szerinte ez nem biztos, hogy jó. Most is naponta eljárok biciklizni, illetve október óta többet mozgok így leadtam 20 kg-ot. Most vagyok így 195 cm-hez 102 kg. De voltam 120 is. Ülőmunkát végzek otthon Home Office-ban, ettől az aranyerem kijött újra. Most próbálom végbélkúppal kezelni. A jelenlegi heylzetben orvoshoz nem szeretnék menni, műtettni magam végképp nem, de a vírus után lehet, hogy rászánom magam, akár egy fitymaszükület műtéttel együtt is.

2020. máj. 9. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nrm jelent semmi bajt, csak azt, hogy sokat eszel. A fogyás miatt gondolom több zöldséget, ami emeli a széklet mennyiségét.
2020. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Annyi lenne az optimális darabszám, ahány főétkezést tart az ember.

Tehát ha pl. 3 főétkezést tartasz és 3x van székleted, akkor az normális.

Sok mástól is függhet, de ha egyéb nincs, akkor ez önmagában egyáltalán nem kóros.

2020. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!