Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy többször...

Mit csináljak, hogy többször menjek wcre?

Figyelt kérdés
Suliból fél 5 kor érek haza minden nap, és olyan rossz, ha nagyobb dolgot kell végeznem. Én ha nem megyek el abban a pillanatban,amikor kell, utána megint meg kell várnom,hogy kelljen :/ És suliban nem akarok elmenni, és nem is tudnék mindig, amikor kell. Valaki van még így? Mit tegyek?? :/ olyan rossz

2014. febr. 19. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég zavaros a megfogalmazás.
2014. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Minden reggel, ébredés után fogyassz el 2-3 dl. meleg folyadékot: tea, tejeskávé, stb. Ez beindítja a perisztaltitkát, és fél órán belül garantált a hatás! Ha szokásoddá válik, akkor már időnként ivás nélkül is jön reggel az "ihlet". Ha eddig rohanósan telt a reggel, inkább kelj fel valamivel előbb, de adj magadnak erre időt! Így már reggel kitisztulsz, nem hordozod magadban naphosszat a méreganyagokat, nem lesz székrekedésed, egy könnyű élménnyel indul a napod! ;) Ezen kívül figyelj oda az elegendő folyadékbevitelre, főként vizet igyál, de ha már nem esik jól, bármi mást!

Kezdd el már holnap!

2014. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a probléma?
2014. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. febr. 20. 17:09
 5/8 anonim válasza:

A problémája, ritkán wc-zik,szerintem ez kivehető a kérdésből.. :)

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok.

Úgy vettem észre, hogy a sok ivás segít, szóval beviszek a szobámba 2l vizet és magamba tuszkolom..valamennyit segít

2014. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na hogy megy? (2. vagyok.)
2014. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobb,köszi:)
2014. febr. 21. 21:12
 8/8 anonim válasza:
Tök jó! :) Örülök, hogy tudtam segíteni.
2014. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!