Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4napja folyton szédülök, miért?

4napja folyton szédülök, miért?

Figyelt kérdés

Napi 2,5-3l sima vizet iszom. De mégis szédülök, vagy ugy gyenge vagyok. Pl ha állok akkor sokszor érzem úgy hogy mindjárt kicsúszik a lábam alólam, meg olyan mintha remegnének.

Nem értem miert :(


2020. máj. 9. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a szédülés vízzel gyógyítható? 3 litert totál fölösleges meginni, nem tartasz futóedzéseket a Szaharában, hanem otthon ülsz! A szédülés elsősorban alacsony vérnyomás lehet, esetleg kialvatlanság, de ha egyik se, akkor fül-orr-gégészeti, kardiológiai vagy neurológiai vizsgálat is szükséges lehet. Orvoshoz fordulj ötletért, és ne igyál 3 litert, mert ha a vízhez nem társulnak ásványi sók, még árthatsz is magadnak.
2020. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazábol mindig is sok vizet ittam. Nem emiatt. Egyszerűen kivánom a vizet.
2020. máj. 9. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szédít valami jó pasi.
2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vércukrodat mikor nézték utoljára?
2020. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!