Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton szédülök, de házidoki...

Folyton szédülök, de házidoki rálegyint?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szédülök nagyon furán, gyengének is érzem magam, néha hányingerem van. Más miatt csináltak vérvételt, azon minden jó. Már nem bírtam tovább elmentem a házidokihoz, aki annyit mondott, hogy "Ja, én is szédülök" azzal le voltam tudva... Na ilyenkor mi van??

(ha esetleg valaki terhességre tippelne, akkor mondom, hogy nem éltem még nemi életet, semmilyen formában)


2013. jún. 7. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet alacsony vérnyomás okozza. Ezt sem nézte meg a háziorvos? De az is lehet, kevés folyadékot iszol. Próbáld meg egész nap összeirni, mennyit ittál? Legkevesebb 2 liternek kellene összejönie. Ha ez nincs meg, ez az egyik oka a szédülésednek. Próbáld csak ki.
2013. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod is rendben van? Mert az esetleg magyarázná a szédülést.

Amúgy elég nemtörődöm háziorvosod van, én biztos nem tűrnék ilyen stílust. Legalább egy vérnyomásmérést megcsinálhatott volna.

2013. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
napi 3-4 l vizet iszok, vérnyomásom itthon telejsen rendben van (rendszersen mérem) dokinál kicsit felugik, mert mindig hülyére izgulom magam (félek tőle)
2013. jún. 7. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Mellesleg, én a 3-4 l t kissé soknak tartom. Az se normális, ha a recepre le van írva, hogy abba a valamibe 2 liter víz kell, akkor én juszt is 4 et öntök bele. Persze ez a mennyiség függ az életkorodtól a magasságodtól, a súlyodtól. Biztos, hogy oka van a szédelgésnek is, csak kérdés, érdemes e kikutatni, vagy olyan amire azt mondják, hogy ezzel együtt kell élned.
2013. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, csak nem igazán értem.... Milyen receptről beszélsz? Azért iszok napi 3 liter körüli vizet, mert kívánom, meg mert nagyon ki van száradva a bőröm.

Egyébként 178 centi vagyok és 80 kg (Tudom, fogynom kellene)

2013. jún. 8. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Már 7 éves kérdés, de nem derült ki azóta rólad cukorbetegség?
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!