Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton fáj a fejem meg a...

Folyton fáj a fejem meg a hasam, hullik a hajam és szédülök. Mire utal?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen... majdnem összeestem utána. (Anyám elintézte hogy ne a korházba legyen, mert attól kis korom óta rettegek... így a patikába, a munkahelyén volt a laborban. Majdnem összeestem, körbe ugráltak meg minden. Fehér arc kék száj ilyenek)

Elötte is néha néha (annyira nem gyakran mint most) fájt a fejem meg szédültem. De mostanába nagyon (kedden történt, azaz lassan 5 napja) mi lehet a probléma? Amugy a hajhullás miatt vettek vért


2016. aug. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, súlyós vashiány esetleg?!
2016. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
reméljük kivizsgálják és meggyógyítanak. Itt mi nem fogunk tudni. Nem eszel túl sok édességet?
2016. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire hullik a hajad? Mert napi 100 szál kihullik mindenkinek. A fejfájás lehet attól hogy keveset iszol vagy alszol, stresszelsz vagy esetleg magas a vérnyomásod. A vérvétel után énis gyakran elájulok :/ azt mondták mindig hogy nem ittam előtte eleget.

Én most a legegyszerűbb lehetőségeket írtam le, de ezeket okozhatja még pár dolog. Ha aggaszt nagyon akkor menj el orvoshoz és mutasd meg a vérvétel eredményét

2016. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszoat!



Amúgy, az édességtől legtöbbször már hányhatnékom van. Vérnyomásom is alacsony. Mindneki vérszegénységre utal... hétfőn az eredményekkel megyek a dokihoz (mert még az eredményeket se kaptam beg)

2016. aug. 7. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!