Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmelegedő érzés karban,...

Elmelegedő érzés karban, lábban. Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy két hete csütörtökön kezdődött hogy elmelegedett a jobb lábam, vissza-vissza térően egy jó 15-20 percen keresztül, majd később is. Valószínűsítettem hogy elnyomtam (rajta ültem előtte) és azért volt ez. Aztán egész múlthéten nem éreztem ilyet, most viszont tegnap és ma hol a bal lábamban, hol bal karomban érzem ezt az érzést. Nem porosodik ki a bőr és nem is melegebb a bőr, belül érzem ezt. Néha párhuzamosan görcsök is vannak, testszerte. Magnéziumot màr ittam meg (port) de még mégis tart. Ez vajon miért lehet?


Szedek fogamzásgátlót, de eddig semmi ilyesmit nem éreztem és szedem egy ideje tehát nem hinném hogy attól lenne. A bal karom volt 8 éve műtve, megérzi a frontot. Az volna?


Tanácstalan vagyok.



2020. máj. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te kérdezted ugyanezt már egyszer? Mert egy gyanúsín hasonló kérdésre emlékszem, amire válaszoltam.
2020. máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az rossz, menjél orvoshoz.
2020. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!