Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Mit tegyek, hogy ne fájjon mindig a fejem? A legapróbb stresszre is elkezd migrénem lenni, sokszor annyira erős, hogy hányok is. Én magam nem érzem, hogy ideges lennék, de elég egy rossz hír és 5 perc múlva már fáj is a fejem.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ez ellen? Nem szedhetek állandóan fájdalomcsillapítót. Próbáltam nyugtató teákat, nem használt, sem a vény nélkül kapható nyugtatók. Ez már évek óta tart, de egyre rossazbb. Már dolgozni sem tudok tőle rendesen, alig tudok megfelelően teljesíteni.

2020. máj. 12. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Autogentrening, agykontroll, joga, meditacio ...
2020. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem lenne ez a koronavírus mizéria, én egy fejfájás ambulanciai kivizsgálást javasolnék, mivel ez más, valaminek a tünete is lehet, nemcsak migrénes fejfájás.

A fejfájás ambulanciákra rá lehet keresni.

2020. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindent kipróbáltam sok év alatt. Mindig szorongó típusú voltam, heti 2-3! migrénnel. Végül pszichológus segített feltárni az okokat, szorongásoldót szedek azóta is. Sokkal jobban vagyok. 🤗 Ha jön a migrén, egyedül a Cinie hát! Egy óra múlva teljesen elmúlik. A fájdalom elején kell bevenni.
2020. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Erek tisztítása!
2022. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vértisztítás.
2022. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!