Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pulzáló suhogás a fejben,...

Pulzáló suhogás a fejben, főleg ébredéskor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már próbáltam rákeresni, de amikről írnak, egyik sem jellemző. Tehát nem lüktetés, nem folyamatos zúgás, hanem "suh, suh, suh ". Bocs, ez így tudom vicces, de nem tudom másképp leírni. :-)

2020. máj. 14. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hirtelen emelkedik a vérnyomásod.
2020. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
A vér áramlása az erekben, ezt én is érzem, főleg amikor a fülem a párnán van az ágyban.
2020. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ez normálisnak mondható? Amúgy jól vagyok nap közben. Tudom, menjek orvoshoz, de ez most nem olyan egyszerű.
2020. máj. 14. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell vele orvoshoz menni.

Próbálj lassabban felkelni.

2020. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De még meg sem mozdulok, már ahogy kinyitom a szemem, hallom.
2020. máj. 14. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy kifejezetten jó a hallásod.
2020. máj. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peszyke válasza:
Sajnos tudom, miről beszélsz. Ez nemcsak ébredésnél van nálam, hanem napközben is. Magam sem tudom, hova forduljak. Egyértelműen nem tudom én sem leírni, milyen ez a hang. Olyan, mintha feltolulna a vér az agyban és akkor jön ez a suhogás, pontosan három minden alkalommal. Pszichiáternek említettem, azt mondta próbáljak megnyugodni. Nem vagyok ideges, és vettem már be nyugtatót, hátha, de semmi sem változik. Tanácstalan vagyok magam is. Azt gondolom, mindenképpen az agyi vérellátáshoz lehet köze, ezért most jelentkeztem Duplex-Doppler nyaki UH vizsgálatra. ezt nem szabad így hagyni, lehet akár tinnitis eredménye is. Ha jövő héten megtörténik a vizsgált, mindenképpen leírom, mi az eredménye. Kitartást. Privátban is felvehetjük a kapcsolatot, idáig azt hittem ezzel teljesen egyedül vagyok.
2021. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!