Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet adrenalin is?

Ez lehet adrenalin is?

Figyelt kérdés
Neha nagyokat dobban a szivem, ezt megelozi tuti valami gondolat, legyen az negativ vagy pozitiv. Ha peldaul eszembe jut, hogy ma csomagom jon, dobban egy nagyot, ha eszembe jut, hogy panikbeteg vagyok, akkor is dobban egy nagyot. Ha erre gondolok, hogy nagyokat dobban a szivem, akkor dobban egy nagyot. Nem erzem, hogy kimaradna, vagy hamarabb dobbana, vagy kicsit megzavarodna a ritmus, hanem csak dobban egy nagyot, mintha izgulnek. Ha ramtor a szorongas, a panikroham, akkor is neha-neha dobban egy-egy nagyot a szivem. Ez is extrasystole? Nem rossz erzes, inkabb kellemesnek mondanam. Kicsi koromban, mikor hintaztam akkor ereztem ezt, akkor anyum azt mondta, hogy ez adrenalin es normalis. Tudom, hogy az extrasystole sem karos, termeszetes, de szerintetek ez az lehet vagy valamifele adrenalin-loket? Voltam mar kardiologusnal tavaly ezzel, EKG-n abszolut nem latott semmi korosat, ultrahangon sem, nem is ertette mirol beszelek, de mondta o is, hogy az extrasystole normalis.
2020. máj. 14. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. :)
2020. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!