Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Teljesen nyugodt...

Miért van ez? Teljesen nyugodt állapotból, semmiből jött idegesség, remegés, adrenalinlöket, gyors szívverés, spontán megránduló izmok.

Figyelt kérdés

Akármibe belefogok, minden felidegesít vagy untat. Nem tudom semmivel levezetni ezt az érzést, hogy hamarabb vége legyen. Kb. 15-20 percig szokott tartani. Ritkán, pár hónaponta, de a kelleténél többször fordul elő.

Csak olyan válaszokat kérek, amik segítségül szolgálhatnak. Trollok kíméljenek.

L/15



2016. máj. 1. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mitől stresszelsz, azt neked kell tudnod. Biztos, hogy nem a semmiből jön ez. Lehet hogy valami tini dolog. Figyeld magad. Gondold végig, ahogy jön, mit csináltál előtte, mi történt körülötted. Mivel ezt kikapcsolni nem lehet, magadtól kell rájönnöd. Mindenesetre kerüld a cigit, a piát, az energiaitalokat. Ihatsz citromfű teát, kellmes nyugtató hatása van. Ha súlyosbodik szóljál az iskolaorvosnak, vagy az otthoni orvosodnak.
2016. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cigit, piát, energiaitalokat soha nem fogyasztottam még, a citromfű teát ki fogom próbálni. Az osztályommal való rossz kapcsolatom miatt, és az év végi jegyszerzés nem egy pihentető dolog, valószínűleg amiatt vagyok stresszes. Köszönöm a válaszodat :)
2016. máj. 2. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet pánikroham.
2016. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pánikroham sztem .Nekem régóta van autópályán vezetésnél jön rám sűrűn .Eleg komoly probléma megnehezíti az életem .Termeszetes nyugtatokkal szoktam kompenzálni de igazából évek óta rendre visszatér van hogy hosszú ideig nincs semmi aztán ujra támad javarészt stressz az oka próbálok en is amennyit lehet lazítani friss levegőt szívni (erdei séta futas stb) kitartás ha valaki tud jo tippet engem is érdekelne mi segíthet meg .
2016. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!