Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy ettől van,...

Lehetséges, hogy ettől van, ha igen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy hete egy amatőr jégkorong tornán vettem részt, ahol az egyik meccsünk után ahol mindent kihoztam magamból, és már annyira kifulladtam, hogy a végén kb öklendeztem, elkezdett sípolni a fülem, és olyan érzésem lett, mintha nem ott lennék, ahol vagyok. Mindent hallottam, láttam, de mégis mintha máshol lettem volna. Akkor utána nem sokat foglalkoztam vele, bár elég fura volt. Viszont azóta is néha előjön ez a furcsa érzés, mintha nem teljesen ott lennék, noha nem olyan erősen, van, hogy úgy érzem, mintha az agyam így egy burokban lenne, és tökre tompa és fáradt. A szemeim ilyen nehezek kb, és holott nem álmosnak érzem magam a szemeimet mindig így nyitogatnom kell, miközben nyitva vannak, és úgy érzem sokszor, hogy a hallásom is tompább. És, ha sok ember között vagyok, akkor jobban előtud ez jönni. Néztem itt a neten dolgokat vajon mitől lehet, találtam olyanokat, h pánikbetegség meg roham stb, illetve olyat is, ahol a lényeg arról szólt, hogy, ha sok adrenalin termelődik, ha ahhoz valaki nincs hozzászokva illetve az utána levő hiánya az ilyen tüneteket okozhat. Az az igazság, hogy ennyire intenzív mozgáshoz nem vagyok hozzászokva, ugyanis nem szoktam csak hetente egyszer sportolni és azt sem ilyen intenzíven, lehetséges, hogy annyira lefárasztott az az egy alkalom, hogy egy hétre rá is érzem az eredményét? És mindemellett elég fiatal vagyok.

2015. márc. 1. 13:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!