Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mas is rosszul van a napokban?

Mas is rosszul van a napokban?

Figyelt kérdés

Felerosodott a szorongasom, panikolos vagyok alapbol. Azt erzem, hogy nyugtalan vagyok, feszult, aggodo es nincs a felelmemnek targya, igy mindentol tartok. Ha kajalok, a teltsegerzet is kivaltja, vagy ha valami rossz hirt hallok, leejtek egy tollat, vagy barmi. Mintha keresne az agyam, hogy mi az amitol o most szorong. Lehet attol, hogy az asztalon itt van egy palack viz? Szoval ilyeneken agyalok... Es a napokban most rosszabb lett. A testi tunetek felerosodtek, tegnap egett az egesz testem, melegem is volt, hohullamaim voltak, ezek nyilvan megijesztettek, es addig nem mult amig le nem nyugodtam. Ezek az intenzivebb erzesek altalaban 10-20 percesek, de hullamzoak, van, hogy 1 ora vagy 10 perc nyugi utan visszater, attol fugg hol vagyok es, hogy sikerul-e lekotnom a figyelmemet.

Most erzem meg melle, hogy faj a fejem, gondolom a fronttol, mert arra fejfajasugyileg erzekeny vagyok. De lehet, hogy a szorongasomat is ez taplalja most? Mi ennek a kemiai, biologiai hattere? Miert hat ennyire az idegrendszerre a legnyomasvaltozas?


2020. máj. 25. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A környezetemben több idős ember vérnyomása felment 180 200 ra is. Az egyiknek hányingere is van, krumplit perecet citrom limonádét tud enni inni. Idegesek félnek szegények. 😟 Nekem nem fáj semmim. Éjjel nem aludtam túl jól, napok óta viszont nagyon fázom, most is majd megfagyok itt a könyvesboltban.
2020. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!