Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A napokban lett Ncore-om, és...

A napokban lett Ncore-om, és rosszul használtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy pár filmet letöltöttem, és én erről nem tudtam, hogy vissza kell tölteni, és arról sem, h addig nem szabad átnevezni, másolni, stb... nos, én ezeket mind megtettem, és nem másoltam vissza a filmeket.. valaki tudja, hogy ilyenkor mi a teendő, vagy esetleg hogy lehet rendbe hozni? Köszi a választ, és remélem, nem küldtök el sehova.. :D
2016. dec. 25. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

1) nevezzed vissza.

2) Indítsd újra a torrentet az új helyről.

3) tartsd a seed időt.

+1) olvastad el a szabályzatot.


Vagy töltsd le újra és seedeld újra.

2016. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Viszont (új felhasználóként) 5db torrented lehet aminél ezt nem teljesíted. Szóval ha nincs ennyi, akkor nics gond. Nézd meg a [link] oldalt.
2016. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Én is így jártam, és tudomásul vettem, hogy bukom az accot rövidesen :D

Azóta hiába van bent vagy 20 torrent, esélytelen őket vissza seedelni. A pontjaim növekszenek azért, de nem tudom, hogy ez mire elég. Napi 1 gb ha felmegy (jóesetben) ezekből, de vagy 30 gigát leszedtem, mire észbe kaptam. Persze se ezek a torrentek, se az adatok nincsenek már sehol.

2016. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, együtt érzek veled teljesen, utolsó! :D de mostmár rájöttem én is.
2016. dec. 25. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon nincs arányszámítás, úgyhogy nem kell azon aggódnod hogy visszamegy-e minden 1-es arányig. A 48 órás seedelési szabályra pedig 2-6 heted van hogy elvégezd. Olyan nincs, hogy nincs meg a torrent, mert ha az oldalról törölték akkor nincs kötelezettséged, ha pedig nem akkor bármikor szabadon letöltheted azt újra hogy visszatedd a kliensbe.
2016. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na akkor privi
2016. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még van időm :)
2016. dec. 25. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Nem értem mért pontoztátok le a válszom.

A wiki rangok oldalán egyértelműen írják, hogy milyen ranggal mennyi hit'n'run-ja lehet a felhasználónak. Ha valaki most regisztrált, az "Felhasználó". Neki 5 lehet. (nkór /wiki.php?action=read&id=20)


A kérdező privátban írta, hogy 12 filmet tölött le, az elsőt 1 hete. A seedelést 14 napon belül kell teljesíteni és minden hónap végén ellenőrzik. Tehát amelyik filmet dec 18 után tölötte le, annál a seedkötelezettség január 1 után jár le, tehát azt január végéig kell teljesíteni. Ha dec 18 előtt lett letöltve, azt dec 31-ig teljesíteni kell. Viszont ha ebből nincs 5 akkor semmi gond, azokkal nem fontos - persze illene, de elég, ha majd legközelebb figyelsz rá - foglalkozni.

2016. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 - lehet simán csak mellé nyomtak - megesik, főleg mobilon, mert közel vannak a gombok. (bár az oldal tudja ezt, nem javítja)
2016. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/9 Időpont tegnapelőtt 15:25 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


Én mosom kezeim!

:D

2016. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!