Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg csak a terhességtől...

Tényleg csak a terhességtől lehetek jobban?

Figyelt kérdés
Migréntől szenvedek, emellett pcos-em és endómetriózisom is van. Apukám mindig azt mondja, majd ha szülök rendbe jövök. A háziorvos is csak legyint. Ő a migrénre azt is mondja, hogy a menopauzával majd elmúlik. Köszönöm 18 éves vagyok. Szülni se mostanában szeretnék.

2020. máj. 25. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A migrénre van kezelés.Nekem nincs ilyen bajom, csak a ismerek valakit( férfit) akinek kvázi végleg elmúlt. A pcos a cukorbetegség előszobája (legalábbis 10 éve erről írogattak). A endometriózist ismerem elég jól, már írtam róla, úgyhogy olvasgass a honlapon, ettől a linktől kezdve tovább: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1039..
2020. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ennyiben. Egyik barátnőm hiába szült, azóta még rosszabb, terhességét is végig szenvedte.

Vannak erre terápiák, neki is írtak gyógyszereket, rohamoldót.

Én is fejfájós voltam egy időben. Nem tudom migrén volt-e. Pár hónapig kellett szednem valamilyen gyógyszert migrénre, engem helyre hozott. Neurológust keress fel, az majd elküld ilyen olyan vizsgálatokra, és felír valamit.

Ja és igyál sok folyadékot! :)

2020. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többi betegséget is mindenképp kezelni kell, mert megnehezítheti a teherbe esést, ha meg összejön komplikációkat okozhat. Emellett meddőséget, egyéb betegségeket is magával vonzhat.
2020. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 napos erős menstruációra mondták, hogy majd szülés után jobb lesz.


Nem lett. Sokkal rosszabb lett.

2020. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl vagyok a klimaxon és nem múlt el. Migrénre kezelés? Antidepresszáns vagy egyéb bogyók. Nincs rá csak rohamoldó. 20 éve küzdök.
2020. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!