Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a kardiológustól! Mit...

Félek a kardiológustól! Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Az van hogy meg regebben elküldtek engem kardiologushoz de akkor is ahogy vizsgaltak lattak a cicimet es en elegge szegyenlos vagyok es kiderult hogy aki a kardiologian megfog vizsgalni az egy ferfi :S es en meg egy no orvosnal is szegyenlos vagyok szvl nem tudom hogy mit csinaljak.... Akkor legalabb no orvos lett volna de hogy ferfi mar belegondolni is rossz :((

2020. máj. 26. 22:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
vagyis meg nem voltam kardiologusnal hanem sima orvosnal bocsi
2020. máj. 26. 22:01
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Minden nap ezer ilyet lat mar vagy harminc éve, tehát neki mar fel se tűnik úgyhogy ezen ne aggodj. Vagy gondolj bele ha te pl nőgyógyász lennel, akkor úgy gondolnal a betegre h Uristen látom a nemiszervét? Nem, kb fel se tűnne mar.
2020. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És mit fognak csinálni? Az a baj hogy eléggé fejlett vagyok... szóval biztos csodálkozna vagy nem is tudom..... Nem akarok menni:(((
2020. máj. 26. 22:15
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Akkor nőgyógyászhoz alapból nem mész????


Inkább a halál, mintsem egy orvos meglássa a cicidet???


Elképesztő! A sötét középkor ezer wattos fény volt ehhez képest!

2020. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, kérdező???
2020. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál még nem voltam.
2020. máj. 26. 22:25
 7/23 anonim ***** válasza:

Már miért csodálkozna?

Elhiheted, hogy pont telibe fogja tojni, hogy hogy nézel ki, az meg végképp nem fogja érdekelni, hogy milyenek a melleid...a szíved fogja foglalkoztatni.

A szíved a mellkasodban van, szóval elkerülhetetlen, hogy rápillantson, esetleg véletlenül még hozzá is érjen. Csak azért mondom, hogy nehogy zaklatásnak vedd....


Csinál majd egy ekg-t és egy ultrahangot.

2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted érdekelni fogja az orvost, hogy hány éves vagy, és ahhoz képest mennyire vagy fejlett...??


Neked egyéb téren is ilyen hatalmas paranoiáid vannak????


Az orvos számára te NEM egy nő vagy, hanem egy munkadarab. :-D

2020. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már kicsit megnyugodtam.
2020. máj. 26. 22:55
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Szia én megértelek hogy szégyenlős vagy én is az vagyok nem tehetünk róla sajnos. Én is kivagyok a gondolattól is amikor a háziorvos és az asszisztense akik amúgy nők, ekg-t csináltak, azóta is egy rossz emlékként tekintek rá vissza.
2020. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!