Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a kardiológustól! Mit...

Félek a kardiológustól! Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Az van hogy meg regebben elküldtek engem kardiologushoz de akkor is ahogy vizsgaltak lattak a cicimet es en elegge szegyenlos vagyok es kiderult hogy aki a kardiologian megfog vizsgalni az egy ferfi :S es en meg egy no orvosnal is szegyenlos vagyok szvl nem tudom hogy mit csinaljak.... Akkor legalabb no orvos lett volna de hogy ferfi mar belegondolni is rossz :((

2020. máj. 26. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
és persze én is lány vagyok, előző voltam :D
2020. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az ekg-n lekell vetkőzni?
2020. máj. 27. 06:09
 13/23 anonim ***** válasza:
A felsődet és a melltartódat le kell venni.
2020. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen lekellett, ahogy az előző írja le
2020. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*írja
2020. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

En mondjuk megertelek nagyon is, mert ugyan én egy felnőtt nő vagyok, 26 éves, még is elkepesztően szegyenlős vagyok még nők előtt is. Nekem is mennen kell jövő hónapban, szerencsere az itteni sztk-ban több doki közül lehetett valasztani, így ugy intéztem, hogy az egyik női orvoshoz sikerült időpontot szereznem hàla az égnek. Sajnos aki nem ennyire gatlásos, szégyenlős, az ezt nem érti meg, és csak azt tudja szajkózni, hogy ,,dehát orvos", meg ,,ezer ilyet látott", meg jól ki oszt, de ettől jobb nem lesz. Sajnos nem tudunk mást tenni, mint eltűrni azt a pár kínos percet, összeszorított fogakkal és próbálni nem arra gondolni, hogy épp felül csupaszon vagyunk. Engem is mindenki totál idiótának néz, mert nem értik, hogy miért szegyenlős egy vékony alkatú nő, akinek nem lenne mit takargatni. Minden orvosom nő, de előttük is kellemetlenül érzem magam, el sem tudom képzelni, hogy férfi orvos vizsgaljon. De ha neked csak az jutott, csak azt tudom tanacsolni, amit fentebb írtam. Tudom, hogy nem egyszerű, de ki kell bírni.

2020. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ráadasul nekem ott van az a kellemetlen problemam, hogy orvosnál alapból vagy 120 lesz a pulzusom, plane ha vetkőzni kell. Na most felő, hogy mar csak azert is, mert ilyen gyorsan ver a szívem, majd valami sulyosat diagnosztizál. Amúgy nekem azert kell mennem, mert mostanában szedülök, és neha bedobban random a szívem.
2020. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17-es

Én vagyok a 10-es válaszoló, én megértelek én pont így vagyok mint te, nekem is magas szokott lenni a pulzusom orvosnál, meg amúgy én már attól rosszul vagyok ha csak a pólómat kell felhúzni.

Amúgy nem értem miért lett így lepontozva az előző válaszom, nem tehet erről az ember ha ilyen, de ezt tényleg nem értheti meg az aki nem szégyenlős.

2020. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi:)) De jó, hogy nem csak én vagyok szégyenlős. Nálatok még jobb mint nálam, mert én férfi dokihoz megyek:S
2020. máj. 30. 08:47
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as, én felpontoztalak. Teljesen egyetértek.
2020. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!