Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a kardiológustól! Mit...

Félek a kardiológustól! Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Az van hogy meg regebben elküldtek engem kardiologushoz de akkor is ahogy vizsgaltak lattak a cicimet es en elegge szegyenlos vagyok es kiderult hogy aki a kardiologian megfog vizsgalni az egy ferfi :S es en meg egy no orvosnal is szegyenlos vagyok szvl nem tudom hogy mit csinaljak.... Akkor legalabb no orvos lett volna de hogy ferfi mar belegondolni is rossz :((

2020. máj. 26. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, tudom milyen rossz, esetleg azt tudom tanácsolni, ha többször kell menned, és persze, ha van rá lehetőséged, próbálj meg keresni egy magán kardiológust, aki nő, ha sztk-ban csak ez az egy doki van.
2020. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20-as köszi, hát amúgy sajnos nem mindenki ilyen megértő, most a legutóbbi ekg vizsgálaton is furcsálta a háziorvosom hogy izgulok közben kérdezte is nem voltam még ilyenen?, akkor tizenéves lányként is voltam kardiológai vizsgálaton akkor voltam először, persze ott is izgultam meg szégyenlősködtem alig akartam levetkőzni meg takargattam magam, hát az orvos aki am férfi volt, még kicsit megértőbb volt mint az asszisztense, aki azt hajtogatta hogy menjek el pszichológushoz stb már majdnem beutalót is adott oda persze megmondtam nem megyek.
2020. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezt kultúráltabb helyeken úgy oldják meg, hogy egyszer használatos ilyen egybe ruhát vehetsz fel, alatta félmeztelen vagy és az orvos alányúlva vizsgál, ekg-nál kitakarja azért a mellkasod. Fonendoszkóppal is valószínű meg fogja hallgatni a szívbillentyűidet állva és fekve is, aztán még ultrahanggal is megnéz majd. Nyugodtan említsd meg a vizsgálat elején, hogy nagyon izgulsz és szégyenlős is vagy, figyelembe fogja venni a kardiológusod.
2020. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!