Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez emésztési probléma vagy...

Ez emésztési probléma vagy mentális?

Figyelt kérdés
Ha alkoholt iszom (egy-két sör vagy egy pohár bor) vagy gyümölcsöt eszem délután akkor másnap fel vagyok puffadva. De méginkább mikor tudom, hogy meg kell látogassam anyámékat vagy ha olyan szituációban leszek amiben előreláthatóan meg kell felelnem és jó formámat hozni. Olyannyira fel vagyok puffadva hogy fáj mindenem. Egy korty víz is nyomja a hasam olyankor. És rettenetes a közérzetem. Ezzel mit lehet csinálni? Meg tudom oldani hogy ne igyak alkoholt és ne egyek gyümölcsöt, de a stresszel mit csináljak?

2020. máj. 27. 11:01
 1/5 anonim válasza:
szerintem minden keppen latogass meg egy gasztroenterologust .
2020. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkàbb mentális, főleg ha egyébként nem stresszes helyzetben nem jelentkezik.
2020. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epe is lehet. A tartós stressz kedvez az epekő kialakulásának. A háziorvos utalhat be gasztroenteorológushoz, úgyhogy oda menj először. Talán UH-ra is ad időpontot. Bár a mostani helyzetben szerintem sokat kell várni időpontra. Ha sürgős akkor magánorvoshoz menj.
2020. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon volt itt mentális baja senkinek...

Fölösleges a doki amíg ez jó eséllyel mentális csak félrekezelnek.

2020. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az UH nem kezelés. Sok minden kiderül belőle. Ha nem mutat ki semmit az csak jó. De mi van ha valami szervi baja van a kérdezőnek? Így pár perces vizsgálattal kiderülne.
2020. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!