Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábak bizsergésének mi lehet...

Lábak bizsergésének mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2-3 napja tapasztalom, egyik éjjel vettem észre, de annyira enyhe, hogy ha nem figyelek rá, akkor napközben észre sem veszem. Nincs fájdalom vagy zsibbadás, gyengébbnek sem érzem az itteni izmokat, egyszerűen csak bizsereg mindkét lábam, főleg lábfejben és vádliban érzem, talán hangyamászkáláshoz hasonlít a legjobban, de nem tudom pontosan leírni milyen érzés. Ezt mi okozhatja, tapasztalt bárki hasonlót? 20 éves vagyok, ha ez számít valamit.

2020. máj. 28. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés, a vizsgákra való tanulás miatt az utóbbi hetekben elég sokat ültem, és elég stresszes is vagyok, esetleg lehet ez az oka? Olvastam, hogy az idegesség is okozhat ehhez hasonló érzékzavarokat.
2020. máj. 28. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt tapasztalom magamon hogy zsibbadnak a lábaim, főleg este. Arra gondoltam hogy a kevés mozgás, sok fekvés miatt, ezért kicsit tornáztam, és utána pár órával megszűnt, azóta nem érzem. Próbálj kicsit tornázni te is.
2020. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a sok üléstől, óránként 10 percre állj fel és mozogj és naponta sétálj is a levegőn 1-2 órát.
2020. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!