Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegségre milyen gyógysz...

Pánikbetegségre milyen gyógyszert fognak írni?

Figyelt kérdés
Kezdődő pánikbetegséggel diagnosztizáltak. Egyenlőre még csak 0,25-ös xanaxot kaptam mert nem sokszor fordult elő roham. Viszont mára egyre gyakoribb és nem hat a xanax kb 2 rohamnal probalkoztam vele de nem segített. Azt mondta a doki ha nem segít menjek vissza és ír fel antidepit. Itt milyen gyógyszerek jöhetnek szóba? És ez tényleg megszünteti a rohamokat?
2020. máj. 28. 15:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30 jó én nem fogok vitázni főorvosokkal azon, hogy mit irnak fel nekem nincs orvosi diplomám

Valószinűleg okkal nem irta fel egyik sem az antidepresszásnt

Én szedem a Frontint és semmi bajom nincs tőle az álmosság két hét után megszünt meg a rohamok is

2020. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Az a baj a xanaxra es a frontinra tenyleg nagyon ra lehet szokni ezt nekem is mondta a doki. Es azert mondta hogy csak akkor vegyem be a xanaxot ha jon a roham. De viszont 2 szemtől en annyira elalmosodtam hogy tobbet be sem akarom venni. Viszont nekem is van panikos ismerosom aki antidepit szed es jobban van
2020. máj. 29. 13:25
 33/37 anonim ***** válasza:
En is jol voltam az elejen az antidepitol, mara mar keves ez az adag, de hozza kell tenni, hogy en nem tettem a panik ellen, kicsit a gyogyszertol vartam a megodast.
2020. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

32

Elég hülye orvosod van ha ilyeneket mondd

A xanaxaot nem akkor kell bevenni amikor rosszul leszel, hanem mindig naponta 3X

Az álmosság megszűnik pár héten belül egyébként,hozzászoksz a gyógyszerhez

Én 3mg Xanaxot szedek naponta és emellett aludni sem tudok sokszor, olyan szinten nem vagyok már álmos tőle de abszolút nincsenek már rohamaim

Nézd azt szedsz amit akarsz nekem mindegy ha az antidepresszánstól jobban leszel akkor szedd azt, nekem a xanax jobban bevált

2020. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Ennek a szedesnek igy pont semmi ertelme, de a te dolgod. 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
már hogyne lenne értelme: ha lenne valamennyi orvosi rálátásod akkor tudnád, hogy igy egy folyamatos nyugalmi szintet tartok fenn az agyamban reggel délben este. Igy nem tud a roham elkapni
2020. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Oke, legyen igazad. Az antidepresszans ugyanezt szolgalja, csak nem leszel fuggo.
2020. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!