Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegségre milyen gyógysz...

Pánikbetegségre milyen gyógyszert fognak írni?

Figyelt kérdés
Kezdődő pánikbetegséggel diagnosztizáltak. Egyenlőre még csak 0,25-ös xanaxot kaptam mert nem sokszor fordult elő roham. Viszont mára egyre gyakoribb és nem hat a xanax kb 2 rohamnal probalkoztam vele de nem segített. Azt mondta a doki ha nem segít menjek vissza és ír fel antidepit. Itt milyen gyógyszerek jöhetnek szóba? És ez tényleg megszünteti a rohamokat?
2020. máj. 28. 15:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Antidepresszáns sokféle van. Nem tudjuk, mit fognak felírni


A gyógyszer csökkenteni fogja max. a rohamokat, a végleges megoldás az lenne, ha elmennél terápiába és kibogoznátok a rohamok gyökérproblémáját.

2020. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Kevés a Xanax

3X05mg lenne az ideális mennyiség

Próbáld meg a nagyobb dózist

2020. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
En Escitilt kaptam, mert ennek kevesebb a mellekhatasa- allitolag.
2020. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Ne szedjél semmilyen antidepresszánst, először emeltesd meg a xanaxot 3x05mg-ra naponta

Ha az nem válik be akkor utána jöhet az antidepresszáns

A phszihiátrián sokszor hülyeségeket irnak fel pedig aztán ott képzett (fő)orvosok vannak állittólag

2020. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Próbáltam roham esetén bevenni 2 szemet de úgy elaludtam tőle hogy a világomat nem tudtam. Úgyhogy nem szeretnék belőle többet bevenni nekem egyáltalán nem volt jó. Egyébként az elsőtől kérdezném hogy szerinted ilyen tényleg létezik hogy kibeszèlem a problémát és elmúlik az egész? Valahogy olyan nehéz ebbe hinnem
2020. máj. 28. 16:02
 6/37 anonim ***** válasza:

Kezdődőre Xanaxot? Jólvan, akkor pár hónap múlva majd Morfiumot ír fel, vagy mi?


Őszintén szólva először egy pszichológus segítségét kértem volna, megpróbáltam volna megszűntetni a forrást tüneti kezelés helyett, de persze abban nincs pénz ugye...


Én nem vagyok orvos de gyógyszer nélkül képes vagyok kezelni a rosszulléteket és sikeresen csökkentettem a számukat is. Ha gondolod, írj és beszélhetünk róla.

2020. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint, igen létezik ilyen,amit az első mondott. Nem könnyű, nem gyors de nem is olyan káros mint egy marék gyógyszer.
2020. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

Ne félj majd megszokod a xanaxot csak az elején álmosit

Azért jöttek elő a rohamaid is mert nem szedsz elegendő nyugtatót

Próbáld meg akkor 3X0,25-el ha a 0,5-öst soknak találod (a 0,5mg-az ajánlott mennyiség)

7 éve vagyok pánikbeteg végigzongoráztam már az összes phszihiátriai nyugtatót úgyhogy bizz bennem

2020. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

6. 8. Vagyok.


Nem értem én ezt, miért kell egyből gyógyszer, ráadásul Xanax? A Frontint se tudtam megszokni soha, abba is hagytam.

2020. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

9 rosszul tetted, hogy abbahagytad

A Frontin pontosan pánikroham ellen van kitalálva benne van a betegtájékoztatójában is

2020. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!