Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A frontérzékenység visszafordí...

A frontérzékenység visszafordítható?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban, 35 éves koromig sosem voltam rá érzékeny, de mióta megöregedtem és 38 vagyok, az utóbbi 3 évben egyre inkább érzem. Ma is ki voltam ütve, fejem fájt, minden bajom volt - pedig direkt csak ha tünetem van, akkor nézek rá h van e front, hátha az okozza - és mindig.

Lehet valamit tenni h ez visszaforduljon?



2020. máj. 30. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy régen nagyon frontérzékeny voltam, aztán sokáig nem, most megint előjött. De ilyen tré időjárás mellett, ami a napokban volt, sokan panaszkodtak rá a környezetemben
2020. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dettó ilyen vagyok és 38 éves. Érdekes módon, tudod, mi zökkenti ki az embert az ilyen állapotból? Ha valamilyen még erősebb stressz ér. Avagy mozogni kezdesz, csinálni valami, illetve emberekkel beszélgetni, természetesen olyanokkal, akikkel szeretsz együtt lenni.
2020. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!