Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez betegség lenne?

Ez betegség lenne?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, 30 éves vagyok és teljesen egyedül vagyok az életben.


Nők terén sosem volt gondom viszont barátom haverok terén sajnos igen.


Valahogy más vagyok, nem érdekelnek a bulik nem iszom rommá magam és sosem voltan "party arc".


Nagyobb társaságban kifejezetten nem tudom kibontakozni...


Abszolút velem van a probléma és látom ismerősöket milyen jó programokat csinálnak barátaikkal és ez nekem is hiányzik sokszor...


Elég neves csapatban focizok de ott sincsenek barátaim és nem is tartozok a csoporthoz onnantól hogy a pályáról a lejövünk...



2020. jún. 2. 07:54
 1/1 anonim válasza:

Üdv a klubban. Hidd el nem vagy egyedül.

Ráadásul mindig megkapom, hogy milyen szótlan vagyok, de minek teregessem ki az életem minden részletét, hogy utána mindenki azon csámcsogjon?! vagy hogy én is olyan legyek mint a többiek és hamis barátokkal vegyem körbe magam? én rájöttem, hogy nekem ez abszolút nem hiányzik és beletörődtem, mert sajnos nagyon sok "barátban" előbb vagy utóbb mindig csalódtam.

Kezdem elfogadni magam, mások miatt nem akarok több lenni, és mindenki úgyis csak annyit ért meg belőled ahol ő tart.

Nem törekszem már arra, hogy mindenkinek szimpatikus legyek, akinek az leszel és ez kölcsönös hidd el megfogod találni a közös nevezőt. Nem a barátok mennyisége hanem a minősége fontos.

23/L

2020. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!