Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori rossz közérzet mire...

Gyakori rossz közérzet mire utalhat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hétben gyakran rossz a kozerzetem. Esténként nem tudok ez miatt aludni, ideges is vagyok miatta. Nem tudom kipihenni sem magam. Enyhe hasmenés és székrekedes váltakozik és rettegek is a betegségektől. Napközben nincs kedvem semmit sem csinálni és néha szedulok is. Már minden gondolatom a fizikai tuneteimre összpontosítom, szinte nem is tudok mással foglalkozni. Félek bármibe is belekezdeni mert attól tartok hogy rosszul leszek.

Ez valami szervi probléma lehet vagy inkább depresszió és pszichés problémák?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. jún. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
"rettegek is a betegségektől" akár ettől is. Valamilyen pszichés problémáid lehetnek esetleg enyhe pánikbetegség is akár, menj el pszichológushoz ő majd segít
2020. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félsz a haláltól, ezért rettegsz a betegségektől. Én is ilyen voltam, amíg meg nem tértem, újjá nem születtem. Befogadtam Istent a szívembe, és ma már nem félek, pedig jelenleg egy diónyi méretű csomó van a nyakamban, amiről nem tudom, hogy mi az, hétfőn megyek vele nyaki ultrahangra. De nem félek, és ezt őszintén mondom. Nincs bennem félelem ez kapcsán. Ahogyan a jó Isten akarja, majd úgy lesz.
2020. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a liszterzekenyseg nehany tunete. Kezdd el a teljes gabonamentes etrendet es rogton jol leszel!!
2020. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az IBS tipikus tünete.
2020. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!