Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél milyen gyakori a szédülé...

Kinél milyen gyakori a szédülés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

-Utobbi időben mindig szédülök a moziban a filmeken, sima 2D-sen is meg a 3D-sen is.

Elkap a szedules, hanyinger, faj a fejem, forrosagerzet a fejemben. Érzem h a mozgókép a villodzó jelenetek, hirtelen kameraszog valtasok gyoes mozgas hang

valtja ki.


-autoban, barmilyen kozlekedesi eszkozon utazva kanyarordasnal, iranyvaltoztatasnal elkezdek szedulni, hanyinger, rosszullet.



Egyébként 5 hónapja foylamatosan szedulok, faj a fejem, rossz a kozerzetem, idonkent kicsit enyhul es van amikor nagyon rossz.


Nagyon sok vizsgalat volt mar .

-koponya ct (nativ es kontrasztanyagos is)

-nyakigerinc mr

-vérképek

-szemészeti vizsgalat

-neurologiai vizsgalat

-ful orr gegeszeti vizsgalat

-hisztaminerzekenyseg, glutenintolerancia, lyme kor, pajzs es hasnyalmirigy vizsgalata verbol

-voltam vagy 6 féle masszőrnél, gyógymasszőrnél

-csontkovácsnál

-ultrahnagoztak a nyaki ereimet, hasamat


Érdemi elteres seholsem volt anyni hogy:


×Nyaki mr: minimalis porcdegeneratio, kiegyenesedett nyaki lordosis


×Vervetel: vas minimalisan alacsonyn szedek ra gyogyszert

× hasi uh 2 5mm es goc a majon, artalmatlan az orvos szerint


Kerdesem hogy mas is szokott szedulni? Moziban? Autoban?

Hova menjek meg? Valaki alinek hasonlo problemaja volt/van? Mi lehet a megoldas.


Kerem segitsen valaki


21 eves fiu vagyok, nagyon rossz ezzel egyutt elni.


Koszi elore is a valaszolat 😁



2018. nov. 27. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Pszichesen, mentalisan teljesen rendben vagy? Nekem ugyanilyen ill nagyon hasonlo tuneteket produkalt a szorongasom.

2018. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a válaszod.

Sajnos nem teljesen.. nagy valtotasok vannak az eletemben, ertek traumak meg maga a betegsegem miatt is ideges vagyok egyfolytaban h miert nem tudjak megmondanj az okat.


Voltam pszichologusnal, pszichiaternel es pszichoterapeutanal is.. de csak parszor nem segitett, draga volt es a felirt gyogyszerektol nagyon rosszul lettel es alig tudtam leszokni.


Neked mi segitett? Ha van kedved beszélhetnénk privátban is.


Nagyon orulnek, mert eloszor mondja ezt nekem valaki 5 honapja h hasolno az ő problemajahoz az enyem. 😁

2018. nov. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!