Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a szörnyű...

Mitől lehet ez a szörnyű görcsös fejfájás, meg hogy foltok úszkálnak a szemem előtt?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött, hogy nagyon durván belenyilal a fájdalom a fejembe, de nem sokáig, aztán utána újra és újra. Ilyen fekete kukacfélék úszkálnak a szemem előtt.

Sőt, ami nagyon megijeszt, hogy jön egy fura fájdalom, és utána pár másodpercig olyan, mintha nem a földön lennék. Régebben voltak ilyen epilepsziás dolgaim, az sem volt komoly, de kb. ahhoz hasonlítanám :( De lehetséges az, hogy így jön ki? Látszólag nincs semmi különös, az emberek ebből semmit nem vesznek észre.


2020. jún. 8. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Migrén?
2020. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért nem volt ilyen? :(((
2020. jún. 8. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Migrén szokott nálam hasonlókat okozni.
2020. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Extra front plusz viz nyomelem hiány . Eztfokozta a sok fehérje dos cukros hehez étel . Sok víz friss nyers termések eper cserkó retek pari paprika ....
2020. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is migrénnél van ez, utàna jó esetben hànyàs követi, az egy megvàltàs, onnan mintha elvàgtàk volna.
2020. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nem tudtam, hogy a migrén ennyire durva. Azt hittem, csak szimpla fejfájás, aztán egy gyógyszer és ennyi :)
2020. jún. 8. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
A migrén kinél, hogy jön ki. Nálam például nem használ semmilyen gyógyszer sem, csak a sötét szoba és az alvás. Volt, hogy egy hónapig fájt folyamatosan. Az orvosok azt mondták majd kinövöm... Ez volt 17 éve
2020. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy nem nagyon segit semmi.

Valakinél bevált valami gyógyszer? És ha igen,mi?

2020. jún. 9. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:

7. Vagyok

A donalgin néha segít nekem, de az ki is üt. De általában napi 3 donalgin szokott nekem segíteni (reggel - dél - este), de csak akkor ha időben (a fejfájás, vagy egyéb tünet kezdetétől mért 5 percben) beveszem. Aztán vagy segít, vagy nem. De ez én vagyok, lehet, hogy nálad használ.

2020. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

A háziorvos valami r betüs gyógyszert javasolt, sajnos elfelejtettem a nevét.

2020. jún. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!