Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy létezik már ennyire...

Hogy létezik már ennyire durva és hosszantartó fejfájás?

Figyelt kérdés

Már több, mint 24 órája fáj, azóta aludtam háromszor, mert kínomban nem tudok mit csinálni, vettem be 4 fájdalomcsillapítót, tegnap reggel 7kor úgy ébredtem, hogy fáj a fejem, már másnap dél van...

Egyébként nem ez az első eset, hetente 3 alkalommal (ha nem 4-el) nagyon fáj a fejem. Voltam vele orvosnál, mivel nem akar teljes fej vizsgálatot készíteni, mert hát én fiatal lány vagyok és ne érjen olyan erős sugárzás, ezért csak találgat mi a f*sz bajom lehet, órákon és napokon át fáj. Be rendelt egy rehabilitációs programra, 3 hónapot kellett járnom, megszakítás nélkül végig nyomtam, már többet nem írhat ki, csak fél vagy egy év után...

Egyszerűen csak fel kelek reggel, hogy fáj jobb oldalt a fejem, néhány óra múlva már a homlokomnál érzem, aztán később a tarkómnál, és ez így vándorol órákon keresztül. Ez már bosszant, főleg hogy a 4edik tabletta sem segít, idegbajt kapok. Nem tudok így dolgozni sem, és a mindennapi tevékenységet is nehezebben végzem.. Főleg a legjobb érzés, amikor leesik valami, és fel kell venni, azt hiszem le szakad a fejem. Valaki járt már így? Mit tudott tenni a túlzott fejfájás ellen?



2020. jún. 2. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéb tünetek, bármi?
2020. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ennyi, fejfájás
2020. jún. 2. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyakran fáj a fejem, kb 19 éves koromban voltam emiatt ideggyógyászaton és ott megvizsgált, kikérdezett és megmondta hogy migrén miatt de azért a biztonság kedvéért elküldött koponya MR-re.

Szóval szerintem menj el másik orvoshoz vagy ha csak háziorvosnál voltál akkor menj el ideggyógyászatra. Inkább érjen 1x (remélhetőleg) egy kis sugárzás minthogy nagyobb baj legyen mint amire gondol. Vérvétel + allergiára vérvétel is kéne. (legalábbis engem oda is küldtek)

Ja és azt hozzátenném hogy nekem is van hogy 3 napig egy huzamba fáj (esetleg pár órára gyógyszer miatt elmúlik) de azért olyan amit te írsz hogy minden héten 3-4x fáj az nagyon nem normális. Vérnyomásod rendben van?

Amúgy igyál sok vizet mindennap és szedj magnéziumot.

2020. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Ja és ha migrénes vagy akkor kapsz rá olyan fájdalomcsillapítót amit az orvos ír fel, az hatásosabb is azért rá és nem kell napi 4db. Na meg persze nem kéne azon izgulni hogy mi van ha nem migrén vagy bármi.

Fogamzásgátló miatt is lehet amúgy ha szedsz

22/L

2020. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szedek fogamzásgátlót, először háziorvos majd az pedig elküldött idegorvoshoz, ő nem akarta megcsinálni a koponya vizsgálatot. Naponta több mint 2 liter Magnéziumos vizet megiszok, illetve Magnézium tablettát is veszek be, ugyanis állítólag tetánia szindrómám van.
2020. jún. 2. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
És még mindig fáj, pedig vettem be mégegy fájdalomcsillapítót és le feküdtem aludni kb 2 órát. Most hűsítő balzsammal kenegetem, már nem tudok mit kitalalni. Eddig a jobb fele fájt, most a bal a homlokomnál... Eszem is rendesen, iszom is rendesen, a vérnyomásom inkább alacsonyabb szokott lenni, mint magas. Eleget vagyok a szabadban is, elegendőt alszom.
2020. jún. 2. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem meg kéne próbálj egy másik ideggyógyászt vagy nem tudom. Ilyen fejfájásokkal nem is értem hogy nem küld el egy MR-re.. ha tényleg semmi sem segített amit eddig csinált akkor az a normális ha kizár mindent.

Legalább vérvételre elküldött?

Amúgy nőgyógyászodhoz kéne elmenj a fogamzásgátló miatt mert attól is fájhat ha nem a megfelelőt szeded (ha már szeded egy ideje akkor is lehet olyan hogy most hirtelen ez van tőle) és akkor vagy azt mondod hogy abbahagyod vagy ha nem szeretnéd akkor meg kell próbálni másik fajtát. Mellékhatásoknál is ott van és nekem is mondták hogy hogyha ilyen van akkor szóljak és csere. Elég kemény és sok fejfájást tud okozni ha nem jó. Szerintem ezt mindenképp próbáld meg, lehet hogy igazából ez az oka.

2020. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel felkeltem, és még mindig fáj, úgyhogy ezellen már elkell követni valamit, este már rosszul voltam a sok tablettától és a fejfájástól, mindenképpen telefonálok a női orvosnak, hiszen középiskolás voltam amikor elkezdtem szedni a tablettát, azaz 17 éves, és azóta vannak ezek a panaszaim, illetve szerintem más bajom is van ettől a sz*artól, és szerintem az ideggyógyászhoz is addig fogok menni mindennap ha kell, hogy megvizsgáljon.
2020. jún. 3. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!