Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel hirtelen kiugrottam az...

Reggel hirtelen kiugrottam az ágyból majd elkezdtem szédülni.Agyrázkódásom lehet?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem 8:00 felé és kiugrottam az ágyból a jobb oldalamra, pontosabban hirtelen felültem nagyon gyorsan.Akkor nagyon szédültem most már,hogy vissza aludtam jobb egy fokkal de még mindig tart a szédelgés egy kicsit. Agyrázkódásom lehet?

2020. jún. 23. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

:D

Ettől nem lehet agyrázkódást kapni. Valószínű leesett a cukrod/vérnyomásod attól, hogy hirtelen keltél, de ennyi.

2020. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdés után szinte bizonyos, hogy nem lehet agyrázkódásod.
2020. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ahhoz előbb agy kellene.
2020. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 ezért édesanyádat okold ne engem XD


Szerintem azért történt valami,mert reggel úgy szédültem,hogy még kancsalítottam is és szédültem erősen most meg itthon szédelgek

Már annyira nem erős de még mindig érzem, valaminek történnie kellett a fejemben

Vagy vérnyomás vagy pedig agyrázkódás,szerintem agyrázkódás

2020. jún. 23. 12:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Az agyrázkódáshoz az agynak meg kell rázkódnia. (Ki hitte volna.) Ha nem pogóztál előtte, akkor nem ez a bajod.
2020. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#2 #3 Jól mondják, neked egészen biztosan nem lehet agyrázkódásod... istenem, hány éves vagy? 8? :D
2020. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha hirtelen felugrottam és nekicsapódott az agyvelőm belülről a koponyámnak akkor kaphattam agyrázkódást

Más bajom nincs, agyvérzést biztos nem kaptam még egyenlőre

Ha meg az agyvérzés kilőve akkor meg agyrázkódás

2020. jún. 23. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódást balesetet elszenvedők, bokszolók szenvednek el, nem azok, akik gyorsan kelnek fel. Ennyire ne legyél már retardált.
2020. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Felkeltem akkora lendülettel mint egy bokszütés, úgyhogy szerintem agyrázkódásom van

De próbáld ki, holnap reggel kelj úgy fel, hogy az oldaladon fekszel,felhúzod a térded amint felébredsz majd hirtelen derékból felugrassz ülő pozícióba

Garantált a rosszullét csak kérdés,hogy mi lehet a baj?

Szerintem agyrázkódás

2020. jún. 23. 12:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Kösz nem, én úgy fogok felkelni, mint egy normális ember, a majomkodást meghagyom a magadfajtáknak - elvégre az orvosoknak is kell valakiken röhögni. Ja igen, szerintem menj el orvoshoz!
2020. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!