Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha abbahagyom az alkoholfogyas...

Ha abbahagyom az alkoholfogyasztást mit fogok érezni?

Figyelt kérdés
Egy hete nem iszok,még nem érzek változást,csupán annyit, hogy nem vagyok mindennap másnapos.Napi rendszerességgel lement 1.5-2dl házipálinka + kb 7dl vörösbor.mindez este,mert munka közben nem iszok,kocsival járok.mikor és milyen pozitív változást fogok érezni? semmi panaszt nem okozott mikor piáltam, jól esett!

2020. jún. 23. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
egy hét alatt semmit nem fogsz érezni. 20 év után azt érzed, hogy élsz, van még agyad és májad. Ezt nem éreznéd, ha 20 évig innál.
2020. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon rossz elvonasi tuneteid lennenek, keress orvost. Abbahagyni kell, csak tul sokat azonnal teljesen abbahagyni is veszelyes lehet.
2020. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Phoney ***** válasza:
100%

Pár hónapos távon esetleg olyan tűnhet fel, hogy jobban koncentrálsz, jobban alszol, és/vagy érzelmileg kevésbé vagy tompa. Nem mindenki egyformán jól érzékeli a saját változásait, szóval ha nem vetted észre, hogy mi változott az ivástól, akkor lehet, hogy sem veszed észre, mi változik, amikor leállsz.


Egy hét után egyébként nem kell megvonási tünetektől félni, és az esti piálás amúgy is kevés ehhez. Aki emiatt veszélyben van, az kb. folyton részeg, és már a kijózanodástól kezdve durva fizikai tünetei vannak.

2020. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lassan eltelik 2 hónap, még mindíg nem érzek különbséget!
2020. aug. 11. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:
A pénztárcádon sem? ;)
2020. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem de mindig nagyon érdekelt. Én 4dl bortól már berúgok. 5 dltől már jó eséllyel hányok is. Oké nő vagyok a férfiak többet bírnak de azért egy üveg bor meg 2dl tömény az nagyon sok. Hogy tudtál így aludni? Én az ilyen italozások után sehogy, felment a pulzusom pedig egeszséges vagyok. Másnap meg szörnyű rosszul voltam. Egyszer voltam másnaposan dolgozni. Délben azt hittem elájulok. Nekem csak pár ilyen alkalom volt életem során rádasául fiatalon amikor még a szervezet hamar regenerálódik. Hogy bírja ezt egy felnőtt ember tartósan? Komolyan érdekelne? Aki munka közben is iszik azt végképp nem értem. Oda sem tudnék figyelni semmire.
2020. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5_ soha nem számolom, mennyi pénzem van.
2020. aug. 12. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért nem válaszolsz a kérdésre? Mert a kérdésed kamu sztori?
2020. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8, #6-os vagy?
2020. aug. 14. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Szerintem ez csak egy provokatív kerdés. Igyál nem mindegy ha semmi nem számít.
2020. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!