Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Infarktus 20 éves lánynál?

Infarktus 20 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom lehet, de egész nap olyan megmagyarázhatatlanul rosszul érzem magam.

Gyenge vagyok, szédülök, ég a gyomrom, a szívem környékén is éreztem enyhe nyomást, de ilyen már máskor is elofordult mert sok a savam. Szurkalo érzés a vegtagokban. Pici hasmenés...

Pszichésen jelentkeztek nálam már hasonlóak, de úgy érzem, hogy ez más.. De sokszor éreztem már ilyet, hogy "ez most más", mert annyira rossz volt és kiderult hogy csak a szokásos. Mindig épp az a tünet jön elő vagy erősödik fel, amire figyelek. Néha dohányzok is, tudom, hogy mennyire káros, de ha már kiirok egy kérdést azért csak megemlitem. Ma egyszer gyújtottam rá, a gyomorpanaszaim erősítette fel. Halálfelelmem van...


2020. jún. 26. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esély infarktusra, a halálfélem miatt talán pánikbetegség is lehet, de elsősorban fordulj orvoshoz.
2020. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, valószínűleg csak idegeskedés miatt vannak ilyen tüneteid. Lehet, hogy nem kifejezetten érzed, hogy ideges vagy, csak testi tünetekben jön elő. Azért egy orvosnak elmondhatod, mert a stressz is tud súlyos dolgokat produkálni idővel.
2020. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs infarktusod! Ez inkább pánik, szorongás. Reflux is tud okozni fura mellkasi nyomást, égést stb. Tereld el a gondolataidat, pihenj, lazits. Hallgass relaxációs zenéket. Szedj Valeriana relaxot, vagy citromfű tea is jó.
2020. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármit mond is a ok tévéreklám, , a refluxot nem a sok és erős, hanem a kevés és/vagy gyenge gyomorsav okozza. Minél erősebb ugyanis a gyomorsav (ideális esetben 1,2pH lenne), annál jobban összerántja a nyelőcső záróizmát, tehát annál kevésbé tudna visszaszivárogni. Ha hajlamos vagy a refluxra, egyél egyszerre kisebb mennyiséget, azt alaposan rágd meg, és előtte/utána fél óráig ne igyál semmit.
2020. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!