Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet agydaganat fejserules...

Lehet agydaganat fejserules miatt?

Figyelt kérdés
Masfel eve betort a fejem de aztan rendbe jottem semmi bajom nem volt most meg elkezdett minden nap fajni a fejem a vervetelem rendben van agydaganatra gyanakszom de kicsit hipohonder vagyok lehetseges hogy ez a baj?
2020. jún. 27. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ha minden nap fáj a fejed akkor menj vissza az orvoshoz és kérj egy CT-t vagy MRI-t
2020. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyilván. az a legvalószínűbb.. lmfao
2020. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó de ennek mar masfel eve es akkor nem voltam se ctn se mrin es utanna sokaig nem is fajt a fejem csak most kezdett el.

Utolso komolyan vagy csak viccelsz?

2020. jún. 27. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemtudok jobbat akkor lehet, hogy migrénes vagy esetleg érzékeny az időváltozásra (ismerek olyat aki hányni szokott ha frontváltozás van) vérnyomásod is megnézhetnéd de ha mindennap fáj a fejed az biztos nem mondható normálisnak szóval kérj egy CT-t vagy egy MRI-t a neurológiától
2020. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De te szerinted agydaganat lesz? 🙁
2020. jún. 27. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

tudod mi a az LMFAO , ha nem akkor keress rá.

Biztos érzékenyebb az a rész , persze hogy fáj néha.

2020. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lmfao szetrohogom a seggem ezt talaltam
2020. jún. 27. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Az . Miért kell rögtön rákra gondolni? nyilván a sérlt rész fáj ez ilyen.
2020. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sérülés miatt nem lesz agydaganat. Ha nem múlik el a fájdalom, neurológushoz kell menni.
2020. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Autoimmun betegség is okozhat agyi érgörcsöt, fejfájást. De az esetek túlnyomó többségében simán csak dehidratáltságról van szó. Gyalázatosan keveset iszik a mai ember.
2020. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!