Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben az esetben vegyek be...

Ebben az esetben vegyek be fájdalomcsillapítót? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés
A héten volt műtétem,mely után fájdalomcsillapítót kellett szednem(az mindegy h milyen de én voltarent szedtem)Viszont az éjjel begyulladt,ma elmentem az orvoshoz,megtisztította és adott antibiotikumot.viszont most megint fáj és van egy kis lázam.vehetek be valamilyen más gyógyszert?
2010. aug. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót. Hogy milyet? Hát, ami van otthon, ill. recept nélkül kapható a legközelebbi ügyeletes patikában. Csodálkozom, hogy az orvos nem mondta, hogy mit szedj vagy írt fel neked valamilyen gyógyszert.
2010. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak antibiotikumot írt fel.nem fogja gátolni ha bármilyet veszek be az antibiotikum hatását.?
2010. aug. 1. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gátolja.
2010. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem nem. Ha kibírhatatlan a fájdalom, nem tudsz aludni, holnap dolgozni mész, akkor inkább vegyél be egy fájdalomcsillapítót. De ha nagy dilemmában vagy, menj el egy ügyeletes patikába, mondd el, milyen antibiotikumot adtak be neked és e mellé milyen fájdalomcsillapítót javasolnak számodra. Nekem fügyulladásom volt, elég erős antibiotikumot kaptam rá és az orvos azt mondta, ha nagyon fáj, éjszaka nem tudok aludni, nyugodtan vegyek be egy cataflamot. Márpedig a cataflam elég erős gyógyszer, csak receptre kapható.
2010. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!