Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem mostanában fáradtn...

Miért érzem mostanában fáradtnak magam napközt?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem napközt hogy semmihez nincs energiám, legszívesebben csak játszanék meg feküdnék egész nap. Bár nagyrészt ezt is csinálom, sokszor megyek focizni a spanokkal, és kb. alig bírok lépni is, egyszerűen nem esik jól. (nem vagyok kövér, inkább vékony). Így hogy nyár van általában 3-4 körül fekszem le, kb délig alszom. Ez lehet az oka? Félek hogy vmi. komolyabb oka van (pl. leukémia)

2020. jún. 30. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Haha, fáradtság már egyből leukémia :D ne legyünk már ennyire hipohonderek könyörgöm - ezt mondom úgy hogy én is az vagyok, de nem ennyire! Nagyon meleg van mostanában, az lenne a fura ha valaki nem lenne tompa/fáradt miatta. Ha meg nincs más tüneted akkor felesleges is ezen agyalni, majd akkor vedd komolyabban ha szédülsz, rosszul vagy, meg ilyenek
2020. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!