Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában fáradtnak érzem...

Mostanában fáradtnak érzem magam, de nem fizikailag, hanem fejben, fizikailag fitt vagyok, tele vagyok lendülettel, de fejben nehezen tudok koncentrálni, és elfelejtek dolgokat, lassabban gondolkodom, hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 11:03
 1/2 Kfulopke válasza:

Kedves Kérdező!

A gingko biloba, a B komplex vitamin sokat segít. Ha nem szereted a bogyókat, az Apenta csinált vitaminos ízesített vizeket.Van mangó-citrom-zöld tea, kivi, gránátalmás ízlés szerint (nekem mindegyik tetszik). Különböző vitaminösszeállításúak. Rá van írva, hogy melyik vitamin mire jó.

Ha ez sem válik be, lehet, hogy csak több időt kellene tölteni az agyadat pihentető hobbival : jóga, meditáció, relax zene, puzzle, játék, kirándulás a természetben- kinek mi a pihenés.

2018. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napozás, a D-vitamin sokat segít. Télen-tavasszal pedig D3 kiegészítők szedése. Ezen kívül B-komplex, réz, cink, szelén, magnézium, Q-kofaktor, omega-3, egyéb immunerősítők szedése (vigyázat! soha omega-6-ot!). Ajánlom Szendi Gábor oldalait (Tények-tévhitek), ott találsz rengeteg épeszű ajánlatot sok-sok nyavalyára.
2018. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!