Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. Hogyan lehet legyozni...

S. O. S. Hogyan lehet legyozni a halalfelelmet?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve magamtol, mert szinte barmit erzek magamon arra gondolok, hogy jajj most meg fogok halni. Foleg ha mellkhasi fajdalmat, nyomast erzek. Ez foleg azota van miota gyereknevelesin vagyok itthon. Lehet ha tul sokat figyelem magam, de lassan mar a varva vart fiamnak sem tudok orulni ettol a szorongastol, mert folyton az jar az eszembe, hogy mi van ha nem fogom latni ahogyan felno, meg ilyenek. Nagyon elkeserito. :(((

Akik hasonlo cipoben jarnak ertik mire gondolok, mit erzek. De hogyan lehetne ebbol szabadulni???


2010. aug. 2. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy szerintem.Én is így voltam kb 3 évig.Mára talán sikerült legyőznöm, nagyon sok pozitív gondolattal.Ha újra rámtör, nagyon koncentrálok arra, hogy mennyire jól vagyok. Olvasd el, vagy nézd meg a Titok című könyvet.Nekem az segített.
2010. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen panikbeteg is vagyok lassan 4 eve :(((

De eleinte nem volt ennyire rossz. :(((

El fogom olvasni a konyvet.

2010. aug. 2. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a pánikbetegséget kezelni kell, a könyveket csak kiegészítésnek ajánlom. Nem miattad, a fiad miatt! Neki egészséges anyára van szüksége, nem egy frusztrált, rettegő nőre, aki a saját félelmeit sugározza felé. A gyerekek megérzik a szorongást. Egy rettegő, személyiségzavaros, zakkant gyereket akarsz nevelni?

Keress egy jó pszichiátert (nem pszichológust!), és kérj segítséget.

2010. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naggyon igazat adok, az előttem szólónak. Irány a pszichiáter. Ha másért nem a kisgyereked egészségéért.
2010. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

Velem ugyanez a helyzet avval a külömbséggel hogy nekem már van egy 3 éves fiam és most 3 hetes a kislányom!A fiam elég eleven egész nap egyedül vagyok velük estig és sajnos a türelmem a rohamok miatt nagyon tropán van!A fiam a féltékenység miatt még jobban kikészít!Rám a rohamok egy hete jönnek de mindennap és többször!Zsibbad a bal kezem a bal lábam,szédülök beleszúr a szívembe és hatalmas feszültség van bennem!Tisztában vagyok vele hogy pánik beteg vagyok és amikor jön a roham nyugtatgatom magam de egyszerüen nem megy!Szeptembertől megy a kisfiam oviba talán akkor jobb lesz mert nem kell szaladgálnom utána ki az udvarra nem kell félnem hogy amig főzök valami kárt tesz a hugába!Nehéz nagyon de kitartást nekünk!Ha gondolod írj privit

2010. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!