Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nevetés közben kihagy majd...

Nevetés közben kihagy majd nagyobbat dobban a szívem, minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
Szinte csak nevetés közben fordul elő és lehajláskor, olyan mintha leállna és utána dobban egy sokkal nagyobbat, kihagy. Lehet idegesség stressz miatt? 21/l

2020. júl. 15. 02:25
 1/10 anonim válasza:
Menj orvoshoz, ennyiből senki nem tudja, hogy mi bajod lehet.
2020. júl. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Egyébként meg több mint valószínű, hogy valamiféle szívritmus zavarod van, de mivel azt mondod, hogy kiskorod óta ez meg van, szerencsédre nem életveszélyes, de kardiológiára én a helyedbe elmennék.

Első voltam.

2020. júl. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kivánságműsor, hm...vmit írni kell ennek is, hát? Kardiológiára menjen el, hogyan te butaságok írója "anonim"????? Rettenet sok mindenben nem vagy jó, miért törtetsz? Nem az asztalod!!!!!!!!!!!!!!!


Telefonálj orvosodnak, ő Belgyógyászatra, vagy pszichológushoz fog küldetni, előtte egyeztess telefonon.


A most kialakult helyzet miatt nem tudsz bent feküdni pár napot sztem, de adnak időpontot, meg néhány vizsgálatod meglesz, reménykedjünk.

2020. júl. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kiskorom óta van, pár napja vettem észre. Köszönöm
2020. júl. 15. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet extraszisztolé is ami meg ártalmatlan. Szerintem nincs olyan szívritmuszavar aminek köze lenne a nevetéshez.. Mi köze van az egyiknek a másikhoz? A szív dolgozik, te nevetsz egyet attól még nem állhat le
2020. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg extrasystole, ahogy az 5ös írja, nekem is szokott lenni, sőt mindenkinek. Teljesen ártalmatlan jelenség, amíg nem haladja meg az óránkénti 30at. Ha igen, menj orvoshoz, szedj magnéziumot.
2020. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi már elmúlt , nem tudom mi okozta
2020. aug. 9. 16:54
 8/10 anonim válasza:
Az túlzás azért, hogy mindenkinek van ilyenje. Az emberiség 20%-a tapasztalja meg kb.
2020. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok, nem a 6, de mindenkinek van. Max nem veszed észre. Ma neked is volt 100%, max nem vetted észre. Mivel nem hallod a szívdobogásodat, ezért azt sem hallod ha félreüt egy kisebbet. A szív nem egy óra ami ketyeg a falon, hanem egy szerv, ami hibázik. Mivel nem hibrid robotok vagyunk.
2020. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úr Isten ez az anonim...miket ír???????????? Ha pl. vkinek 30-at verne csak nem is élne, bakker???? Ha burkoló a szakmád, hogy írhatsz baromságot olyan embernek, aki 1 ártatlan kis kérdéssel fordult ide, ée rettenetes meg is félemlítetted, mert gyakorlatban mindenkinek van, egyik válaszod ahonnan kimásoltad, üti a másikat! Írtam, akinek nem asztala az egészségügy, ne kontárkodjon semmibe bele.


Még, jó, hogy nem temetted el élőben szegény kérdzőt??!

2020. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!