Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Nagyobbat dobban a szivem....

SOS Nagyobbat dobban a szivem. Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap eléggé felidegesitettem magam egy veszekedés miatt. Ma este probáltam volna aludni elkezdtem érezni hogy kb 2 percenként nagyobbakat dobban be a szivem. Nekem régebben is volt már ilyen mindig idegesség után alakult ki aztán elmúlt. Orvos is csak ennyit mondott rá, idegi alapon van. Másnak is volt már ilyen? Kicsit félek!

2012. aug. 20. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen!
2012. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÉS Neked is az idegesség miatt jött ki?
2012. aug. 20. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul, nem kell félni tőle.
2012. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De biztos hogy a tegnapi idegesség váltotta most ki, de érdekes hogy csak nyugalomban....Mostmár probálok nem stresszelni. Sajnos nehéz mert pánikbeteg is vagyok.
2012. aug. 20. 01:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már ilyen, meg van hogy fáj is. Szerintem normális, de ha gyakran jelentkezik, akkor menj el szívultrahangra és akkor kiderül van-e komolyabb baj.


Én is elmentem annak idején, bár az orvos mondta, hogy a szívpanaszok többségénél nem találnak semmit.

2012. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én mindig megijjedek, de ha elmegyek megint háziorvoshoz azt fogja rá mondani idegi alapon van, meg hogy szedem e a nyugtatót. mert nekem azt irtak fel pedig még csak 19 éves vagyok. sajnos nem szedem mert le esett tőle a vérnyomásom és nem merem...próbálok anélkül nyugodt lenni, de pszichológust mindenképp fel fogok keresni.
2012. aug. 20. 01:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem edddig minden bajom pszichés volt. és nagyon nehéz a pánikbetegségből kigyógyulni, de remélem nem lehetetlen!
2012. aug. 20. 01:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezzel ráz le a házi orvos. A múltkor 3 napig szívdobogás érzésem volt, és mellette egész nap folyamatosan mellé dobbant. Sokszor van ilyen. Nagyon rémisztő. A kardiológus sem talált semmit, pedig direkt magán rendelésre mentem. Én is pánik beteg vagyok és én is félek, de néha már arra gondolok ha jön a halál akkor nincs mit tenni, tehát próbálok nem stresszelni rajta ...
2012. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utána néztem, és a stressz váltja ki. Sok ember érzi ezt. Próbálok nyugodt lenni mindig. Próbálj meg te is. SZedj magne b6-ot. és mozogj sokat, az stresszoldó.
2012. aug. 21. 11:25
 10/11 anonim válasza:

Hello, ha érzed hogy mi az az életedben amin változtatnod kéne, akkor változtass rajta! Ne halasztgasd folyton a dolgaidat! Ha nem sportolsz, akkor kezdj el sportolni! A sport nagyon jó stressz oldó.


Írtam a saját történetemről egy pár oldalas cikket, olvasd el, ha gondolod:

[link]

2012. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!