Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire levert...

Miért vagyok ennyire levert és fáradt?

Figyelt kérdés
Rettenetesen fáradt vagyok, akármit csinálok. Most nyári szünet miatt sokat alszok, de egyszerüen miután egy 10 órás alvás után felkelek és több óráig ébren vagyok, az ágyamig alig birok elmászni, mert minden energiám elpárolog, szó szerint. Egész nap csak aludnék legszívesebben, de mennék ide-oda tenni ezt-azt és egyszerüen nincs hozzá enegriám.

2020. júl. 15. 23:52
 1/5 anonim válasza:
Hu ez nagyon sok mindentol fugg.. nem, kor, eletvitel, stb. D vitamin hiany,vashiany, IR, pajzsmirigy. Sorolhatnam.
2020. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy szimplan tulhajtittad magad
2020. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem évek óta van ez. Sokan lelkikimerültségne hívják... lehet van benn valami...
2020. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lelkikimerültség? Lehet van benne valami, de nem tudom mitöl. Mondjuk itthon folyamatosak a csalàdi viták, és nem jövünk ki valami jól egymàssal, lehet ezért. Lassan teljesen elvesztem az uralmat, nagyon elegem van, és félek hogy nemsokára valami kárt teszek magamban...
2020. júl. 16. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg elfojtod az érzelmeid, gondolataid megintcsak rátesz
2020. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!