Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 38 óra ébrenlét után 12 óra...

38 óra ébrenlét után 12 óra alvás - Fejfájással ébredtem. Ez most még normális, hogy kissé fáj a fejem és eléggé fáradt és levert vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj volt ennyit ébren lennem, ZH időszak van, és tegnap volt belőle 2 is, így áttanultam és átZHztam a tegnap 2 napot szinte. Azonnal elaludtam mikor lefeküdtem aludni, most kb fél órája felkeltem, de eléggé fáradtnak és levertnek érzem magam, és ez nem a szokásos reggeli ébredéses fáradtság. Mit tudok tenni hogy jobban legyek?
2015. okt. 16. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, kicsit megborult a bioritmusod. semmiképpen ne kávézz vagy energiaitalozz. ma feküdj le korán és reggelre jobban leszel. én ilyenkor estenkent még meg szoktam inni egy bögre citromfu teat, több helyen lehet kapni filteres kiszerelésben is. jot alszom tole! szép napot!
2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyadékhiányod lehet, igyál sokat!
2015. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!